Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok magányosak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok magányosak?

Figyelt kérdés
"Szép nőket körberajongják őket a pasik" ez a megállapítás helyes, vagy épp ellenkezőleg félnek odamenni mert úgy vélik egy szép nő lekoptatná őket.
2010. nov. 18. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre,hogy a nem címlap kinézetű lányok boldogabbak és sokkal hamarabb találnak, egyáltalán találnak maguknak párt, nem is akármilyet ;) miután 20 éves létemre sokszor érzem egyedül magam, nagyon szép lehetek..:D
2011. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:

is-is


de mégis azért statisztikailag egy szép lányhoz sokkal többen mennek oda, mint a görbe duci társához, tehát nagyobb választéka és nagyobb esélye van párt találni ill. kiválasztani a megfelelőt

2011. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:

ha nem nagy beképzeltség, én szép lánynak tartom magam...és igen, sokszor kaptam meg utólag pasiktól, h egyszerűen pontosan ezért nem mertek kezdeményezni...nem mintha elutasítóan viselkednék...


és legtöbbször hiába ismerkedem pasikkal, ha nem képesek túljutni a külső és egyszerűen nem AKARNAK igazán megismerni, az már olyan dühítő.


de ezektől függetlenül nem akarom ezt mentségemre felhozni, mert mindenki a saját sorsáért felelős, tehát nem oszt, h ki csúnya és ki nem. persze lehet, h alapvetően vannak, akik nehezebb helyzetben vannak, de még mindig tartom magam ahhoz, h nem számít a külső, ha valaki elég jól el tudja "adni" magát. ennyi a lényeg.

2011. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
Ja. Mondjuk én nem vagyok negyvenöt kilós szépségkirálynő, de bányarém sem.
2011. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim válasza:
igen sajnos magányosak vagyunk mert nagy az elvárásaink egy fiúval szemben
2011. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek
2011. nov. 18. 00:37
 67/80 anonim ***** válasza:

igen sajnos magányosak vagyunk mert nagy az elvárásaink egy fiúval szemben


És mondd meg, akkor megéri?

2011. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:

Én magam nem tartom szépnek, de olykor megnéznek, és nagyon sok fiú és lány mondta már rólam, hogy szép vagyok (nem a szemembe, csak kémeim jelentették). ez persze jólesik, de nem tudok hinni nekik. mindig sokat nevetek, mosolygok, barátkozós vagyok, tele energiával, mindig segítek mindenkinek, aki kéri, és nem várok cserébe semmit, csak kedvességből teszem. Igen, magányos vagyok. Nem vagyok az a tipikus, gazdag, kikent-kifent pics@ aki mindenki szerint népszerű, és mindenki ráhajt. Mondjuk tőlem a srácok mindig elvárják, hogy ott legyek velük, de szerintem csak azért, mert aranyosnak/cukinak tartanak, és mindenkit felvidítok. Sok fiú barátom van, és sajnos rendre belém szeretnek. Nem tudom, hogy nagyok-e az elvárásaim, de főként a vékony (akár szélsőségesen is), humoros, érzékeny (lehetőleg nem túl érzékeny, de azért szeret velem lenni, meg észreveszi, ha bánt valami, és megvigasztal), stílusban passzoló, nálam valamivel magasabb (160 vagyok, szóval mondjuk ilyen 170+ra gondolok), és nekem tetsző arcú srácok jönnek be. Az ilyesmi nem ritka, nagyon sok ilyesmi srácot látok (lehet, h azért, mert sokat mozgok a móriczon). Valahogy nem szoktak a srácok odajönni, max. szórakozóhelyeken, de tudjuk, hogy ott mire megy ki a dolog... komoly kapcsolatot akarnék, nem pedig csak egy jó kis éjszakai kaland akarok lenni... Vannak olyan srácok, akik bejönnek, meg ők is szívesen lennének velem, csak az a baj, hogy az ilyenek általában külföldiek (akik megjegyzem, sokkal nyitottabbak, mint a magyarok). az meg valahogy nem megy nekem, hogy én menjek oda egy sráchoz, mert attól tartok, hogy hülyének tart (vagy esetleg van barátnője) és az elég ciki.

körülöttem általában sok srác van, meg szeretnek is engem, de ettől még magányos vagyok, mert a megfelelő srácok nem találnak rám. a bunkó, primitív fiúkat meg nem szeretem... 18/L

2011. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
Sammy Black, én pont olyan vagyok, mint amit leírtál, csak az arcom nem tetszene neked.
2011. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
miért ne tetszene? milyen az arcod?
2011. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!