Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok magányosak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok magányosak?

Figyelt kérdés
"Szép nőket körberajongják őket a pasik" ez a megállapítás helyes, vagy épp ellenkezőleg félnek odamenni mert úgy vélik egy szép nő lekoptatná őket.
2010. nov. 18. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:

Most nem akarok nagyképü lenni, de rám szokták mondnai a barátnöim meg a barátaim, hogy hogy lehet, hogy nincs barátom, pedig szép vgyok, csinos meg aranyos, meg mittomén mi. Nem vagyok plazacica, se sminkelt bige, de szeretem a szépe, és valoban fiuk terén igencsak nagyok az elvárásaim, ezért vagyok lényegében egyedülállo....

17/L

2010. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
Hát akkor bizony magadra vess.
2010. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
Miért utolsó, ha nem lennél csúnya akkor te csúnya párt keresnél direkt? Szerintem te is inkább válogatnál.
2010. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
Válogatnék, de nem külső alapján. Ha jól néznék ki, akkor is ugyanannyi esélye lenne nálam egy csúnya lánynak, mint egy szépnek.
2010. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
jó én nem vagyok szép de magányos vagyok :D
2010. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:

Én egy szép, szőke, kék szemű 170,5 cm magas lány vagyok ( :DD) És magányos.

Nem azért, mert nem mernek odajönni hozzám, hanem azért mert önbizalomhiányos vagyok, és ezért lesz.rnak. A fiúk csúnya, de mosolygós, csacsogós, barátkozós lányokat sokkal jobban szeretik.

2010. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:

Is - is..

Tisztába vagyok magammal, és annyira rossz, hogy 1 átlagosabb lánynak több barátja volt mint nekem ( valahogy ők általába mindig kapcsolatra kellenek, érzelmekkel, a szebbek viszont sok mindenkinek arra, hogy na nézd kim van..:S ), és valahogy ők sose magányosak..:)

Nem akarok csúnya lenni, de néha mint mindennek, ennek is van(nak) hátránya(i)..

2010. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok..

Haverjaim/fiúBARÁTAIM pedig rengeteg van..:) Barátnőkből is akad..Érdekes..:)

2010. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:

Most olvasom, neked milyen a szép nő..Bár én 4cmvel alacsonyabb vagyok, de szőke és kékszemű, ésmég vékony is:D

Hidd el, vannak ilyen magányos lányok.:) Semmi álomszerű nincs benne (szerintem).:))

2010. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:

15:10

17/L-nak:


Ez nem azért van, mert szép vagy, hanem mert nem a belső értékek vagy szerelem szempontjából válogatsz, hanem a külsőségek alapján. Sok csúnya lány is ugyanezért van egyedül, miközben egy csomó értékes srác próbálkozik náluk, de ő még harmincévesen is csak ábrándozik a nem létező hercegről. Az ilyen nők sokszor maradnak magányosak, és nem azért mert szépek, hanem mert nem látják a valódi értéket egy emberben és a kapcsolatokban.


Az ilyen nők szoktak ott maradni terhesen egyedül, miután találkoznak egy bunkó macsóval, aki felcsinálja őket, aztán otthagyja őket. A legtöbb nő sosem tanulja meg, hogy ha belső alapján választana, akkor lehetne boldog, ezért van ennyi idegbeteg, magányos, boldogtalan nő. Nem a belső alapján választanak, hanem kifele, külsőségek alapján, aztán csodálkoznak, ha boldogtalanok, magányosak, szar a kapcsolatuk, megcsalják őket stb.

2010. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!