Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok magányosak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok magányosak?

Figyelt kérdés
"Szép nőket körberajongják őket a pasik" ez a megállapítás helyes, vagy épp ellenkezőleg félnek odamenni mert úgy vélik egy szép nő lekoptatná őket.
2010. nov. 18. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:

A szép lányok vagy:

-foglaltak

-tisztában vannak a szépségükkel és beképzeltek

-tisztában vannak a szépségükkel ezért magasak az elvárásaik

-okosak is, ezért magasak az elvárásaik


Koppanni meg nem sokan szeretnek, a legtöbb ember meg gyáva hogy kockztasson (itt nem csak a pasikról beszélek)

2010. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 Zozi84 válasza:
persze h magányosak, várják a jóképű, gazdag pasikat, hogy kizsákmányolhassák, de előtte hozzák a listájukat, hogy kicsekkoljanak. És mi csak szex-et akarunk, semmi mást? Lehet hogy azért, mert kiábrándultunk a nőkből, tudom h egy csaj ugyanúgy ki van ábrándulva a pasikból. Na de kérem, hogy lehet ezt megoldani? Magányos pasi vagyok, se nem csúnya, se nem óriási szép, és még gazdag sem, csak szeretni akar valakit! Ennyi!
2010. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
A szépség definíciója az arányosság.Arányban van a szépség a szerénységgel és a társas kapcsolatokra való alkalmassággal?Amennyiben arányban van akkor nem magányos,tehát szép...Józan paraszti ésszel:Lehet valaki szép,ha amúgy meg bunkó mindenkihez,akkor magányos fog maradni.
2010. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:

Én szép csaj vagyok, és igen, rengeteg csaj mozdul rám -

:D !

2010. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
Már kimondottan zavar! Néha csak egyedül szeretnék lenni a pasimmal! :D
2010. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
Hat en atlagosnak tartom magam, szerintem masok is, engem nem zavar deh az annal inkabb,hogy igy is minden pasinak csak szexre kellenek, pedig nem vagyok az a hu de nagy szepseg...inkabb sokat neveto csaj vagyok,aki rengeteget beszel. megis mar 1 ideje maganyos vagyok pasik teren mert mindenki felszines ketszinu...
2010. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
Én nem zavarom meg őket szépségükben.
2010. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
igen magányos vagyok: (
2010. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:

Most komolyan mindenki nézzen magába! Ki nem akar szép párt magának? Nem lehet elítélni a szép lányokat, hogy jóképű srácokat akarnak, minden csaj jóképű alfát akar, minden srác jó csajt akar, csak ez nem mindenkinek jön össze.

És biztosan van olyan szép nő, aki magányos, minthogy csúnyából is van népszerű.

2010. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el őket.
2010. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!