Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok magányosak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok magányosak?

Figyelt kérdés
"Szép nőket körberajongják őket a pasik" ez a megállapítás helyes, vagy épp ellenkezőleg félnek odamenni mert úgy vélik egy szép nő lekoptatná őket.
2010. nov. 18. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
a szép nőknek sztm magas az elvárásuk mert ha már ők jól néznek ki akkor a pasiuk is nézzen vagy legyen más kiváló tulajdonsága...
2010. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
100%

21.22

És mitől lesz valaki méltó hozzád? Kíváncsi vagyok.

2010. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:

Nekem a szép nő szőke, kék szemű, 170 cm:D


Na mivel ez eléggé behatárolt így ilyen azt hiszem nem létezik, egy lány csak úgy megfogja az embert és mikor úgy érzi több a pozitív első benyomásra mint negatív érzés akkor

külső szempontjából akkor tekintheti szépnek a lányt. Húúú de nyálas,de a lényeg érthető remélem.


És a plázacicák nem szépek, sok a cicoma a kényes, egoista ábrázatukon, ami nélküle elég rusnya lenne.

2010. nov. 18. 21:47
 14/80 General ***** válasza:

Az én barátnőm sokkal szebb , mint az átlag és nem beképzelt, dolgozik és szorgalmasan tanul. A körülrajongásról: van. Rengetegen próbálkoznak nála főleg a gyere bulizni szöveggel.

Ja és persze lekoptat mindenkit hiszen ott vagyok neki.


24/f

2010. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 General ***** válasza:

Jah... azt elfelejtettem írni, hogy már több, mint 2 éve vagyunk együtt...


24/f

2010. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:

A szép lányok nem magányosak.

Nagyon sokan próbálkoznak náluk. Nem úgy van ahogy azt mondják hogy nem mernek náluk kezdeményezni mert túl jók

Mindig van aki bepróbálkozik.

2010. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
Én a közvélemény szerint szép vagyok (20 emberből 19 szerint) de valahogy mégsincs barátom. Volt már, de csak rövid ideig. És minden fiú egyből a szex fele orientálódik.. pedig nem vagyok k*rva életemben eddig egyszer voltam discoban vagy talán kétszer az is csak mióta elmúltam 18. Nem tudom már sokat gondolkoztam rajta, lehet hogy kisugárzás vagy valami ilyesmi? Mindenesetre nagyon idegesítő hogy komolyabban senki nem akar megismerni, csak a felszín.. mindig a felszín a lényeg.. :/ :(
2010. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
Szerintem magányosak: a nők irigyek rájuk, a férfiak meg vagy nyaliznak nekik vagy macsót játszanak előttük.
2010. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
38%

Engem szinte mindenki szépnek tart (nem az arcomba mondják hízelgésként, hanem másoktól visszahallva tudom meg), meg olyan testalkattal rendelkezem, amiről tudom, hogy a férfiak 99%-ának nagyon vonzó (karcsú vagyok, formás fenékkel, nagy mellekkel). Mindig megbámulnak az utcán, bárhova megyek, utánam fütyülnek, bókolnak, utcán ismerkedni próbálnak stb.

És egyáltalán nem vagyok magányos, és nem is értem, miért következne a szépségből a magányosság. Van szerető családom, párom, munkám stb. Ez mind független a szépségtől, vagy talán még előnyben is van egy ember ha szép, több esélye van a boldogságra, mert mind munkahelyen, mind párkeresésben sokkal több esélye van az embernek, ha szép, szóval sokkal nagyobb az esélye a sikeres, örömteli életre is.


Azzal egyetértek, aki írta, hogy nehéz egy szerelemre méltó párt találni, nekem is nagyon nehéz volt, hogy a vágyaimnak megfelelő férfit találjak, de ezzel MINDEN EMBER így van, nemcsak a szépek! Aki szép, annak még könnyebb is, mert több ember közül választhat, és sokkal nagyobb az esélye arra, hogy megtalálja az igazit, ha az ellenkező nem 99%-ának tetszik. Egyértelmű, hogy a szépség a párkeresés tekintetében is hatalmas előny.


Az meg hülyeség, hogy a lányhoz nem mernek odamenni. Az emberek nem diszkóban ismerik meg életük párját, hanem csak megtörténik ismeretségek stb. útján! Másrészt meg ez nem nehézség, hiszen ha a nő odamegy, összejön a dolog, tehát ez nem probléma!

Ahhoz képest, hogy valaki csúnya és hiába megy oda többszáz emberhez, akkor sem lesz senkije, teljesen elhanyagolható, nevetséges, öngenerált probléma, amit a csúnya lányok találnak ki önigazolásként arra, hogy náluk miért nem próbálkoznak pasik.

2010. nov. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem az előnytelenebb külsejű emberek nagyobb eséllyel magányosak, főleg a férfiak. A csúnya fiúk / lányok sokszor ki vannak közösítve a középsuliban is, a csúnya srácoknak nem sikerül barátnőt szerezniük, és ezért nem csak a párkapcsolatból, de a baráti társaságból is ki vannak rekesztve, mert égő velük mutatkozni stb. Ez kihat a tanulásra, a karrierre is, és talán még ott is kudarcot vallanak.


Persze ismerek olyan szép lányokat, akik a szépségüket rosszul használják, és mindig bunkó, tahó pasikat vonzanak be, akiktől a szeretetet várják és mindig csalódnak, vagy a haverjaik csak kihasználják őket a jó kapcsolataik miatt stb. Tehát ezek a szép lányok a saját érzelmi és emberismereti hiányosságuk miatt boldogtalanok és magányosak, mert nem látják az igazi értékeket. De a szépeknek legalább megvan a lehetőségük, sokkal több ember közül választhatnak, míg pl. a szerencsétlen külsejű embereknek választási lehetőségük is sokkal kevesebb, hacsak nem eszközölnek magukon valami drasztkus külsőbeli változást.


Magyarul ha egy szép ember magányos vagy boldogtalan, annak az oka az, hogy ostoba és nem ismeri fel az emberekben az értékeket, amin könnyen változtathat, tehát a saját kezében van a boldogsága. Viszont egy csúnya embernek még a lehetősége sincs meg arra, hogy megkapja mindazt a lehetőséget, mint egy szép ember, ezért a szép embereknek van a legtöbb lehetőségük a kiteljesedett, boldog életre.

2010. nov. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!