Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok magányosak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok magányosak?

Figyelt kérdés
"Szép nőket körberajongják őket a pasik" ez a megállapítás helyes, vagy épp ellenkezőleg félnek odamenni mert úgy vélik egy szép nő lekoptatná őket.
2010. nov. 18. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
100%

Az nevetséges hülyeség, hogy "nem mernek hozzájuk odamenni a férfiak". Ez egy mondvacsinált kifogás, aminek semmi értelme. Ez a csajonak NEM probléma, ugyanis rengetegszer a lányok kezdeményeznek, és 98%-ban össze is jönnek a kiszemeltjükkel. Az összes haverom úgy jött össze a csajával, hogy a csajok mozdultak rájuk, és semmi problémájuk nem volt vele a nőknek.

Míg egy csúnya srác próbálkozhat ezerrel rengeteg embernél, de senkinek nem tetszik! Egy szép embernek csak oda kell mennie a kiszemelthez és tuti sikere van, semmiben nem borítja fel a lelki egyensúlyát, ha épp ő próbálkozik! Míg ha egy csúnya ember odamegy rengeteg emberhez, és visszautasítják a rossz külseje miatt, akkor az nagyon mély lelki sebeket tud ejteni.


Ezzel a "problémával" jönni rendkívül önző, ostoba és primitív dolog, tekintve, hogy bizonyos embereknek ezerszer nagyobb problémái vannak, például hogy senkinek nem tetszenek, 30 évesen még senkijük nem volt, mert mindenki elküldi őket, soha nem szerették őket, életükben nem fogták meg egy lány kezét, kiröhögik őket a kinézetük, alacsonyságuk miatt stb. (ilyeneket sokat ismerek)... erre meg jönnek az önző fogyatékosok azzal a problémájukkal, hogy milye rossz nekik, mert nekik kell odamenniük ahhoz a pasihoz, akinek tuti bejönnek és akikkel amúgy tuti össze fognak jönni.


Aki ezzel a "problémával" jön, annak ajánlanám, hogy csak pár hónapot éljen le úgy, hogy nem hogy nem közelednek hozzá, de ha ő közeledik, akkor is mindig kiröhögik, elutasítják stb. akkor megtudná mi az a valódi magány, és rövid időn belül a legtöbb ilyen pitsa felvágná az ereit, ha át kellene élnie azt, amit egy kevésbé vonzó pasinak egész életében át kell élnie.

2010. nov. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
100%
Azért magányosak a szép lányok, mert tudják magukról h szépek, ezért ők a legválogatósabbak. Bár a ronda férfiak egy nőnek se kellenek, a legszebb nők csak a legjobb pasikkal érik be, akik viszont jó eséllyel bunkók és csak a szexre hajtanak.
2010. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:

02.04

Maximálisan igazad van! Sok ember nagy jódolgában már nem tudja, hogy mit csináljon.

2010. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem mindenki azt mondja deszépvagy, deszépvagy, meg bámulnak, én meg hülyeségnek tartom, mert vannak nálam szebbek is. Szerintem csak azért nyomulnak rám, mert látják hogy megközelíthetőbb vagyok mint egy Cindy Crawford. SZóval k.muznak. De valahogy egyiknek sem hiszek. Egy igazán szép nőt szerintem csak bámulnak, de megszólítani senkisem meri őt. KB ennyi
2010. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
utolsó kommentelő vagyok, szőke haj kék szem 168 centi és mégsem boldog, mert barnahajú barnaszemű és 175 centis szeretne lenni.
2010. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
Nekem pl így kellenél, 175 centisen pedig nem, mert magasabb lennél nálam :P Az más kérdés, h én se így, se úgy nem kellenék neked.
2010. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:

Én 164cm, 52kg (ami nem változik, mert semmitöl se hízok), barna szemü, sötétbarna hajú vagyok.

A kinézetem inkább átlagos, de nem is vagyok csúnya, mégis magányos vagyok... sose volt még kapcsolatom. Igaz barátom is csak 1 volt de az is nagyon átvert :(

Bár mondjuk most érdeklödik egy srác, de ö engem nem érdekel..

2010. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Mármint az igaz barátot úgy értem, hogy egy igazi legjobb barátnöm volt eddig.

2010. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:

08:56


Bocs, de ritka nagy marhaságot írtál.


Egyrészt egy csomó jópasi van, aki pont hogy csak egy nagyon szép lánnyal éri be, és vele komolyan gondolja. Én sok ilyen boldog párt ismerek, tehát nem igaz, hogy a jópasik csak dugásra mennek, semmi köze hozzá a dolognak. A csúnyább pasik ugyanúgy a dugásra mennek sokszor, csak csúnyább nőknél próbálkoznak, de a lényeg ugyanaz.


Másrészt pedig attól, hogy valakinek épp nincs pasija, attól nem magányos. Attól még az embernek vannak barátai, családja stb. ami a szép embereknek is van, tehát ezért nem magányosak.


Szerintem akik itt írogatják a hülyeségeket, hogy a szép lányok így meg úgy magányosak, azoknak fogalmuk sincs az életről. Egy szép lánynak EZERSZER több lehetősége van a boldog, társas életre, mint egy csúnyának. A legtöbb szép lány, akit ismerek, mind sokkal jobb életet él, mint a csúnyábbak, ilyen kinézetközpontú a világ sajna.

2010. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 19. 14:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!