Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányok magányosak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok magányosak?

Figyelt kérdés
"Szép nőket körberajongják őket a pasik" ez a megállapítás helyes, vagy épp ellenkezőleg félnek odamenni mert úgy vélik egy szép nő lekoptatná őket.
2010. nov. 18. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Sok lány azért magányos, mert olyan válogatós, hogy senki nem felel meg neki, mert nem párkapcsolathoz keres egy szerető társat, hanem mutogatnivalót a barátnőinek. Az ilyen pitsák lesznek huszonéves, harmincéves korukra idegbetegek és frusztráltak, mert addigra már a sok rossz választásukk miatt csak bunkó, tahó, érzéketlen pasit fogtak ki maguknak, akik csak megdugták őket, aztán otthagyták őket, és ettől teljesen begolyóznak és idióták lesznek vagy férfigyűlölők. Persze választhattak volna értékes férfit is a jelentkezők közül, csak hát azt nem lehetett volna mutogatni a barátnőnek. Valamit valamiért.

Az ilyen idegbeteg hüllő pitsákat érdemes elkerülni, ha az ember boldog életet akar.


A normális, értékes nők eközben már rég boldog kapcsolatban élnek egy hozzájuk való férfivel, akit nem a külső alapján válogattak ki.

2010. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
Annyiban kiegészíteném ezt, h minden nő külső alapján válogat. Legfeljebb van akinek csak a legjobb pasik kellenek, van aki meg beéri átlagossal is, de a legrondábbak nem kellenek senkinek.
2010. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
a szépek lesz.rják hogy ki a pasija "egy körre jó" és utána kib..szák a f.szba...... ez a elgondolásom, és tapasztalatom.......
2010. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:

20:46


Méltó lesz hozzám egy inteligens, igényes, kedves srác aki jókedvre derít a legszomorúbb pillanatomban is.:)

Amúgy a külső csak annyira fontos, hogy legyen nálam magasabb egy picivel ha netán magassarkúba is vagyok. Meg legyen benne valami, az a csalfa mosoly az arcán, na meg a csillogó két szép szeme... ezt egész életemben csak egy srácnál tapasztaltam, lehet nagyok az elvárásaim, de akkor sem tudnék együtt lenni valakivel, akihez kicsit sem vonzódom, még ha többé nem is lesz senki sem akiben ezek a tulajdonságok felfedezhetők.

2010. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:

Ezek egyáltalán nem olyan ritka tulajdonságok szerintem. Nem lehet, hogy egy kicsit többet is elvársz, csak nem akarod leírni?

21.46-os

2010. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:

Nem, komolyan, ennyi, csak legyen az arcába valami ami megfog, a testalkata annyira nem érdekes, de azért ne legyen túl szélsőséges...

Amúgy nagyon kevés srácnak csillognak a szemei, komolyan szoktam figyelni, eddig rajta kívül egynél láttam ,de ő nem tetszett, csak felfigyeltem a két szép csillogó szemére.:)

A belső sokkal fontosabb számomra, és igen legyen rossz is, 50% jó, 50% rossz, persze itt is határokon belűl.:)

2010. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
Oké, akkor még annyit kérdeznék, hogy te mit értessz rossz alatt? Mert ahány lány, annyi variáció. Privátban is megírhatod, ha itt nem akarod.
2010. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:

Hát tudod hogy valahol legbelűl maradjon "gyerek" legyenek füllentései, persze rajta rögtön láttam ha hazudik de...:)

Szerintem ez valahol olyan, hogy a férfi azt szeretné, hogy a barátnője legyen egy "ártatlan kislány" és egyben egy igazi "szexi nő", hát a nő azt akarja, hogy a barátja legyen egy "játékos kisfiú" és egyben egy igazi "erős férfi".

Persze lehet csak én érzem így, ezek az én gondolataim.

A rossz alatt ne azt gondold hogy lop, rabol, üt, ver... mert az senkinek sem kell!

De szerintem ezt nem lehet tanulni, van aki ilyen van, aki olyan...

Ha mindenképp a rossz szó magyarázatát várod, akkor legyen néha gyerekes, de mellette érett gondolkodású.:)

2010. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek, nekem is ilyen a párom, és hatalmas nagy kincs! Picit csintalan és szemfüles, de mindig kedvesen és elragadóan :) Van egy rosszcsont oldala, minden helyzetből tud valami vidámat és vicceset kihozni, legyen az egy szimpla bevásárlás, kirándulás, bármi. Vele állandóan nevetek és boldoggá tesz, olyan felhőtlen boldogságot tapasztalok meg vele, amit még sosem láttam mégcsak a környezetemben sem.

Mindig eszembe jut, mekkora szerencsém van, hogy ilyen párom lehet, amikor a sok citromba harapott fejű, keserű arcú, flegma zombi pár mellett sétálok. Sajnálom a többi nőt, akinek sótlan, unalmas párra futotta, aki mellett láthatóan elunja az életét.


Mivel szép nőnek tartanak, nálam fiatal korom óta sok jobbnál jobb pasi próbálkozott, de a legjobb pasi mellett is magányos voltam, egészen addig, amíg a vőlegényemmel nem találkoztam. Akkor megváltozott minden, megtapasztaltam azt a szerelmet, amiről nem is tudtam, hogy létezik :)

Szóval szerintem a szép nők nem magától értetődően magányosabbak, csak szemfülesnek kell lenniük, hogy valóban olyan férfit válasszanak, aki nemcsak a szemüknek, de elsősorban a lelküknek is gyönyört okoz! Ha csak a külsőségeket hajkurásszák, boldogtalan és magányos életre számíthatnak. De ez minden nőre igaz, nemcsak a szépekre.


25 / L

2010. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
a szép lányok általában azért nem találnak igazii "lelki társat" mert sokan nem látják meg azt akik télleg illenek hozzájuk mertsokan csak a külsőt nézik h mien izmos egy pasi stb..
2010. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!