Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokhoz van egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz van egy kérdésem. Mi a véleményetek a félénk, visszafogott fiúkról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 19:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Csomó ilyen kérdés van már. Nagyon egyszerű a dolog: a rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.


Megoldás: fejleszd ki magadban ezeket a tulajdonságokat (illetve engedd őket felszínre, mert ha hiszed, ha nem, már benned vannak), a rossz tulajdonságokat pedig ne vedd át a rosszfiúktól.

2010. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
2010. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 ✖kisegoista✖ válasza:
Az tény, hogy aranyosak. de nehéz velük összejönni? mert félnek. utána, meg nem mernek megcsókolni, mert attól is félnek, ha elutasítjuk.
2010. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
gyengék
2010. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Attól függ, az utcán fütyülgetős hülyegyerekektől én is frászt kapok, meg akik azt hiszik magukról hogy ők a világ teteje. Viszont egy egészséges magabiztosságra mindenkinek szüksége van. Ha ilyen maradsz, előbb utóbb elkap egy határozott lány, feleségül veteti magát, és papucsférjet csinál belőled. Kicsit embereld meg magad. 21/L
2010. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Kicsi a határ az egészséges magabiztosság és a nagyképűség között.
2010. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Én örülök h vannak ilyen fiúk is.

Nem bírom a nagyképű bunkókat.

Persze,ne rohanjon elpláne ha én kezdeményezek:)

De a pirulós pasik tök arik:P

Én pont az olyanokat szúrom ki.;)

2010. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2010. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!