Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokhoz van egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz van egy kérdésem. Mi a véleményetek a félénk, visszafogott fiúkról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 19:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
48%

Aranyosak stbstb persze minden oké, nincs velük gond.

CSak a csajok leszarják őket, mert a bunkó pasik jönnek be nekik;)

2010. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:

Szerintem jó ha a fiú tudja, h mit akar és tesz is érte, ha belepirul, ha nem. Lehet azért gondolom így mert én is elég félénk vagyok és azért jó, ha érzi, h vki teper érte.

Ajánlom, hha a lány ilyen szégyenlős, többször kell próbálni, mert ha közben meggondolja magát, de nem mer ő kezdeményezni...

Szóval pasik hajrá és bátorság! (csak kulturált módon)

2010. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Engem nagyon irritálnak.ezvan.:)
2010. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:

hátőő..

szerintem nem a legjobb ha nagyon félénk egy fiú.

mert a csajok észre se veszik őket néha...

és általában egyik lány se nagyon akar kezdeményezni.

14/L

2010. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Ja persze, most mindenki azt írja, hogy milyen aranyosak, helyesek, bejön nekik meg minden, de aztán egy hét után kirúgják őket a p*csába és összeállnak egy hülye, sötét ostoba, nagy arcú tahóval, aki semmibe veszi őket.
2010. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Lehet, kéne csinálni egy gyakorikérdések ismerkedési oldalt, mert itt nagyon sok a rendes srác és rendes lány, akik nem találnak egymásra. Persze ugyan így megőrizve az anonimitást.
2010. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
90%
Ha aranyos vagyok, az azt jelenti, hogy olyan vagyok mint egy kiskutya, vagy egy kisnyuszi? :)
2010. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
CUKI<333
2010. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Persze azért ne legyen annyira félénk, hogy oda se mer menni a csajhoz!De alapból jobb mint anyomulós barom!:9(előző voltam)
2010. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

valahol én is a két véglet között vagyok, régebben (pár éve) még azt mondtam, na jól van odaállok lesz ami lesz alapon... pechemre mind nemmel végződött... azóta inkább tovább várok és figyelem a jeleket... de azt veszem észre, hogy vannak olyan lányok akik jeleket se tudnak küldeni, vagy ha küldenek is akkor is túl hétköznapiakat.


szal, most már csak akkor lépek, ha kapok vmi tuti, féltuti jelet de ugye...

pedig nekem csak a kezdet lenne a nehéz érzésem szerint, a többi már úgy is tényleg jön magától

2010. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!