Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokhoz van egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz van egy kérdésem. Mi a véleményetek a félénk, visszafogott fiúkról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 19:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem aranyosak:) Jobb mint az utcán fütyülgető, meg "hej bébi!"-t kiabáló srácok! Amúgy azt mondják, hogy az ilyen fiúk a nagyképűségben kicsit lemaradtak(ami nem is baj)de az ágyban sokkal jobban teljesítenek, mint a nagyképűek. Mondjuk ez nem saját tapasztalat, mert még nem voltam fiúval 17/L
2010. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Aranyos. DE csak egy bizonyos határig. Azért ha enyhe célzást teszek arra h szeretnék vele smárolni,ne fusson el,és ne fordítsa el a fejét. :) stb stb...
2010. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

a legjobb!cukik:)

sokkal jobbak mint a nagykèpű bunkók.

de igen,azèr tudjon randira hívni egy lànyt stb. mèg pirulàs àràn is,annàl aribb ha egy picit belepirul:)))

2010. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

!cukik:)

sokkal jobbak mint a nagykèpű bunkók.

de igen,azèr tudjon randira hívni egy lànyt stb. mèg pirulàs àràn is,annàl aribb ha egy picit belepirul:)))

2010. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
és az ilyen lányok mint Ti, hol vannak?
2010. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Ezt komolyan gondoljátok?

Egyébként smároláskor nem szoktam elfutni. Csak randira híváskor vagy akkor, amikor a kiszemelt lányhoz kéne mennem. Akkor nagyon gyorsan el tudok tűnni. :S:S:S

2010. nov. 5. 19:47
 7/38 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én meg pont normális pasikat nem találok körülöttem, mind ilyen ******* ...-akikkel nem szívesen lennék együtt, ezért még sosem volt barátom, pedig már nagyon jó lenne 1 visszafogottabb de helyes srácot találni :( 16/L(elsőnél elírtam, bocsi)
2010. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Hát pont senki körül nincs illyes valaki, én is ebbe a visszafogottabb, pirulós kategóriába tartozok, de engem mindig elhajtottak a lányok ha randira hívtam őket, pedig akkor aztán izgultam.XD
2010. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

és hol foguk mi ilyet találni?

az előző, am 18/F

2010. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha van egész helyes "pirulós" haverotok, akkor szólhatnátok :) Marha egyedül érzem magam :S:$:( (első voltam) 16/L
2010. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!