Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokhoz van egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz van egy kérdésem. Mi a véleményetek a félénk, visszafogott fiúkról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 19:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

ajánlhatom magamat:D, bár én az itt felsorolt két véglet között vagyok:D nem fütyülök meg kiabálok héj babyt az utcán, de ha célzás jön h smárolni akar állok elébe:)

előző 18/F

2010. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
20:03 : az egész helyes, pirulós, valószinűleg igen ritka, mert az egész helyes ezt valószinűleg tudja is magáról visszajelzések alapján, és ezért nem félénk és visszahúzódó...
2010. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
:D ez aranyos. ha gondolod írhatsz nekem privibe:)utolsónak viszont valamilyen szinten igaza van!:) de hátha:)
2010. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Aranyosak.
2010. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és csak úgy csesztetnek a csajok.


Néha halálra idegesít, főleg hogy a kisebbségiek is csesztetnek, de a fehér a többség, csak azt hiszik, hogy nekik mindent lehet..

2010. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
csak az a gond h nem lehet neked privit írni:)
2010. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
90%
Általában kedvesek, de nem lehet megállapítani, hogy tetszem-e, aztán meg én is kissé félénk vagyok, és nem akarok nyomulósnak tűnni sem. 16/L
2010. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
90%
Lányok, írjátok, hogy milyen jó meg minden. Szerintem sokan vagyunk a két véglet között (mint pl én is) és egy kis visszajelzés mondjuk, hogy rámosolyogsz :) ez is megadná a kezdő lökést! én érteném ;) csak kicsit válgatós vagyok :/ de örülnék, ha nem mindig én tűnnék nyomulósnak 18f
2010. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
én lányba vagyok ilyen...
2010. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Nos én is inkább a két véglet között vagyok. Kicsit félénk is visszafogott is vagyok, e azért ha egy csaj randira akarok hívni megpróbálom összeszedni a bátorságom és odaállok :)

Az más kérdés, hogy hol vannak az olyan lányok akinek az ilyen fiúk jönnek be? :)

19/F

2010. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!