Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dögös, szép lányokhoz már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dögös, szép lányokhoz már nem elegek a belső értékek?

Figyelt kérdés

Miért mindig a pénzes csávók viszik el a jó nőket? Bemegyek egy buliba, látom a dögös csajokat és oda se merek menni, mert csóró vagyok.


Odamegy a másik, nala az Audi,Merci,vagy BMW kulcs, aranynyaklánc, köteg a zsebben és máris működik a dolog. A kiscsaj máris neki rázza a seggét. Ne mondja nekem senki, hogy a pénz nem vonzza a nőket. Aki így gondolkodik az naív. Csak körbe kell nézni.


Mit tudna csinálni egy egyszerű egyetemista, mint én? Pénz nincs, de esetleg van valami más technika...?


2011. nov. 10. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
megnt ez............en lelepek innen
2011. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
'' MEGINT
2011. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Walk With Me ***** válasza:
84%

Miért várod el, hogy elegek legyenek a csupán belső értékek, ha Te sem arra hajtasz? Legalábbis a "dögös" meg "szép" az nem belső érték. :P


Amúgy ne diszkóban akarj párt találni.

2011. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én is egyszerű egyetemista vagyok.és pont leszarom,h mennyire pénzes a srác!vagy hogy milyen az autója!

NEM MINDENKINEK EZ SZÁMÍT!

Imádom amikor általánosítotok!!!

23l

2011. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

Walk With Me válasza:

ez jó volt!:D

2011. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 LadyLee ***** válasza:
50%

Neked miért nem a belső értékek számítanak, hanem csak a "dögös, jónőség"?


Na pont ugyanezért számít egyes csajoknak a pénz.

2011. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Dögös nőhöz csakis a kopasz, mercis, pénzes, bunkó tahó mer oda menni. Az más kérdés, hogy nincs is ellenfele, mert ott az ő oldalán a merci és a pénz. De ne az ilyen lányokhoz menj oda, vagy odamehecc, de akkor bérelj egy mercit egy hétre, arra az időre még meghúzod a lányt, utána gyoersan lépjél le, nehogy rájöjjön, hogy nem a tied a merci.
2011. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 LadyLee ***** válasza:
100%

"Dögös nőhöz csakis a kopasz, mercis, pénzes, bunkó tahó mer oda menni"


Na hála Istennek ez azért nem így van.


A "minden csaj csak a pénzre hajt" típusú hozzászólókat meg őszintén sajnálom. Rossz lehet, hogy senkinek nem kelletek - de nem biztos, hogy a másik nemben van ám a hiba.

2011. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 LadyLee ***** válasza:
Ok, de ha tényleg így van, akkor meg kezedben a Bölcsek Köve, hajrá, dolgozz, keress sokat és az öledbe hullik az összes nő és boldog leszel, amíg meg nem halsz. Hol itt a gubanc?
2011. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
én is csak tapasztalat alapján kérdeztem :S
2011. nov. 10. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!