Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk akik tiniként nem voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik tiniként nem voltak sikeresek, később felnőttként hogyan alakult az életetek?

Figyelt kérdés
Én sajnos tiniként sem még most sem lassan 30 évesen sem vagyok sikeres sőt baráti társaságom sem lett.
ma 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én férfi lettem. Átlagos.
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rájöttem a megoldásra.
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok Neked rosszat, elhiheted. 23 évesen lett Párom először... Azóta több mint 10 év eltelt és szingli vagyok, érzem, hogy lemaradtam. :( F
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után magadtól feladod. Akkor egy kicsit megkönnyebbülsz, de pár év múlva még rosszabb lesz, amikor már reggel felkelsz és érzed, hogy semmi értelme az életnek. Csak úgy van. Csak azért nem vetsz neki véget, mert korlátozottak a lehetőségek. Minden nap egyforma, kis romlás folyamatosan, ahogy romlik el a világ úgy alapból (egyre több kisebbség, egyre rosszabb szolgáltatások, egyre működésképtelenebb egészségügy)
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én egy kis nyüzüge srác voltam, aztán megnőttem, aránylag sikeres voltam, most meg túl a 45-ön a férfiak azon szűk kis csoportjához tartozom akik fiatalosak, feszes, szálkás izomzattal rendelkeznek, az életben a helyemen vagyok. Szóval a vesztesekből is lehetnek győztesek! 👍
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Általánosban plátói szerelmes voltam, full friend zone-ban.

Gimiben antiszoc, kiközösített, gta rp-be menekültem.

Egyetemre kerülve kb 1,5 év után megismertem az első barátnőm. Vele együtt voltunk vagy 5 évet, a 2. fele se veled se nélküled volt. De amúgy nagyon jó volt vele (amikor épp jó volt) sok élmény, sok tanulság volt. Végül megcsalt, ő se volt rendjén magával, fekete lyuk volt, állandóan szeretet és figyelemhiányos szóval nem hibáztatom, így alakult.


Azóta aztán megismertem jó pár lányt, volt akivel hosszabb ideig együtt voltam, volt akivel kb csak 1 nyár elejéig.

Új embereket is megismertem, akik azóta a barátaim lettek, közösen kijárunk alkalmanként ismerkedni, wingeljük egymást akár. (azóta az egyik barátom már meg is házasodott)

Most épp elvagyok egyedül, tanulok, önfejlesztek, csinosítom a lakásom, jó lenne valaki, majd alakul, már nem stresszelek rá annyira, mint tizenévesen.

ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár kapcsolatom a 20-as éveimben, szóval nem úgy halok meg, hogy nem ölelhettem testét-lelkét az általam akkor imádott nőnek. Azok viszont mind jobbat akartak, csak addig kellettem, míg nem jött más.

A 30-as éveim a társkeresőzésről szóltak, a végén már csak röhögni mentem el egy-egy randira, merthogy nőben is vannak elrettentő példák, nem csak férfiban.

40-es éveim elején megvolt az elvált anyukás kapcsolat is, amire egyébként nem igazán számítottam. Aztán megkeresett két korábbi, 20-as éveimbeli kapcsolatom is, na ez volt a csúcs. Lehet, hogy ha valamelyikük felé nyitok, már házas ember vagyok, de az egyikük két kézzel kereste a gyerekeinek az apukát, a másik pedig gyereket akart, mert az akkori párja nem szeretett volna.


Ilyen feltételek mellett lehet, hogy jobb is egyedül. :)


45/F

ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Tiniként nem volt sok sikerem, egy-két hosszabb rövidebb barátnő.

30 évesen viszont évente egy fél osztálynyi gimis csajt vittem ágyba, mert addigra megtaláltam a hangot, amit meg kell ütni.

Nyilván ez sem vezet a boldogsághoz, csak olyan pótlék volt. Később megtaláltam a párom, akivel le akarom élni az életem.

Egy sikeres, eszes férfinak egyértelműen 30-35 az aranykor, amikorra elválik az ocsú a búzától.

ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!