Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a fiúk akik tiniként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk akik tiniként sikeresek, azok felnőttként is sikeresek lesznek?

Figyelt kérdés

Én tiniként sem és most sem vagyok sikeres. Sok fiúért rajonganak a lányok tinikent, gondolom ők felnőttként is szerencsések lesznek, meg ugye emiatt az önbizalmuk is nagy.

Pl akinek 20 ig nem volt barátnője attól még lehet sikeres?


2022. aug. 3. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű. Sőt én azt látom, hogy az akkori menő csavók nagy része egy nulla lett azóta (én 28 vagyok). A csendesebb, szorgalmasabb srácoknak jó munkája, felesége, akar gyereke is van már. De ez csak az én tapasztalatom.
2022. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából egy bizonyos életkor felett már más a siker mint tiniként. Tiniként elég volt a helyes pofi meg h jól tudtál focizni, és persze még egy dolog, hogy sikeres legyél a suliban = tanárok szeressenek = s . gget nyalj.


És én azt vettem észre h tipik a s . ggnyaló stréberekből lettek a legnagyobb lúzerek így 20 év után. Miért? Mert mindegyik behódolt a rendszernek, és alkalmazott lett egy multinál. Azt gondolta h a s.ggnyalás majd ott is viszi előre mint a suliban. De nagy csőd lett mindegyikből. A legtöbben a sok túlóra miatt idegileg tönkrementek, elhíztak és a párkapcsolatuk is tönkrement. Igazából egy olyan embert se ismerek akit 5-10 év alatt ne zsigerelt volna ki a multis meló.


Ehhez képest a "lázadó" jelleműek saját vállalkozásba kezdtek vagy szakmába (pl. villanyszerelő). Nekik rengeteg pénzük lett és sok szabadidejük, így volt idejük nőre majd később családra.


ÉS ez teljesen független a kinézettől. A stréber "szolgalelkűek" közt is akadtak szépfiúk meg ronda nerdek, ahogy a lázadók között is akadtak jóképűek meg zsíroshajú rockerek. De tény h aki akkor lázadó volt, az most milliós nagyságrenddel jobban él mint a szervilisek. De végülis ez az élet rendje.

2022. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. (A fő kérdésre a válasz.) Most 28 évesek vagyunk mind, a gyerekkori (mai napig) legjobb barátaimmal 14 éves korunk óta ismerjük egymást, van egy szűkebb 3 fős és egy tágabb 5-6 fős társaságunk akik gimis osztálytársak voltunk. Közülük 2-en lelkileg normális családi háttérrel rendelkeznek (normális, szerető szüleik és családjuk van), ez mellé igényesek, jóképűek, magasak (185-190) és már fele ennyi idős korunkban is tele voltak önbizalommal és lazák voltak komoly szorongások és gátlások nélkül. 14-15 éves koruktól voltak barátnőik és sose volt gondjuk azzal, hogy ismerkedjenek, szexeljenek vagy kapcsolatot találjanak.


Másik 2 srác teljesen elcseszett családból jön (pl. egyikük anyja alkoholista volt és meghalt a srác 15 éves korában, előtte mindig szidta a haveromat kicsiként), nem is túl igényesek, a nők körében kifejezetten awkward módon viselkednek. Az egyikük szűz még, a másikuk csak azért nem, mert el szokott járni prostikhoz néha.


Én a két típus között vagyok. Külsőre jól nézek ki, magas vagyok, de lelkileg nagyon el vagyok cseszve a rossz családi hátterem miatt, egyszerűen rossz gyerekkorom volt. Apukám alkesz volt, elhanyagoltságban nőttem fel. Bár szoktam tetszeni nőknek, nem tudok tartós kapcsolatot kialakítani velük és mai napig sok szorongás és gátlás van bennem.

2022. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!