Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is tapasztalja, hogy azok...

Más is tapasztalja, hogy azok akik tiniként/fiatal felnőttként kicsapongóbban éltek, sikeresebbek?

Figyelt kérdés
A húszas éveim végén járok, és jóformán minden ismerősöm, akik rendszeresen jártak bulizni, ittak, néha be is téptek ettől-attól, azok később kiegyensúlyozottabbak lettek; boldog családanyák/apák biztos állással, stabil baráti körrel.
2021. júl. 14. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert kiéltél magukat, kapcsolatokat építettek, megtanulták a határaikat, stb. Persze ez azokra vonatkozik inkább akik azért amellett hogy mindenre kaphatóak voltak, csinálták a dolgukat (sport, egyetem, stb).
2021. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez hülyeség. Egy csomóan drogosok, alkoholisták lesznek, utcára kerülnek, 17-18 évesen szülnek, ezzel tönkretéve az életüket és még sorolhatnám. A határait úgy is tudhatja magáról valaki, hogy nem csinál semmi hülyeséget, nem issza hányásig magát, bulizni sem kell a boldog élethez, hisz nem mindenki vágyik a bulizós életmódra. Sokkal inkább az lesz sikeres, aki jókor volt jó helyen.
2021. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2021. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez változó, önmagában nem garantálja a sikert.


Ismerek kicsapongókat akik szartak a világra és nem lettek sikeresek. Meg ismerek kicsapongókat akik mellette egyetemen kiemelkedőek voltak kapcsolatot építettek, szakmai tudásra tettek szert.


De a fordítottja sem feltétlenül kizárt. Itt vagyok én, rossz családi körülményekkel indultam, kicsapongó sem voltam. Most sem vágyom rá, mégis azt érzem, hogy haladok a magam kis életével.


Párkapcsolati fronton vagyok szerencsétlen, de barti köröm, munkahelyem, céljaim, hobbijaim vannak, most veszem első lakásomat. Szóval a magam szintjén sikeresnek mondhatom az átlagos kis életemet is.

2021. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát ja. Sok a kapcsolatjuk, nagyon jó a társalgási képességük. Mivel sok emberrel jóban van, sokmindenkit ismer könnyű elhelyezkedni stb
2021. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerősi körömben inkább az ellentettjét vettem észre.

Akik tiniként vagy huszonévesen "menők" voltak azok eddig nem sok mindent értek el. Dolgoznak alkalmazottként belföldön vagy külföldön vagy sokan külföldre mentek szerencsét próbálni ami nem jött be, vagy férjhez mentek,megnősültek lett 2-3 gyerek és élik az egyszerű "kispolgári" életüket. Sok az elvált vagy 30-35 évesen egyedülálló,esetleg aki "sikeres" lett azt a szüleinek köszönheti mert mindent megadtak neki, kocsi,ház,vállalkozás stb.

Egy régi osztálytársam van aki "csalódásnak" mondható fiatal önmagához képest. Talán most nyitotta a második pizzériáját és állítólag jól megy neki.


Voltak cigány osztálytársaim akik faluról jártak be. Kötekedtek és verekedtek állandóan,a tanárokkal szemtelenkedtek,hangoskodtak nqgybon menőnek képzelték magukat.


Véletlenül összefutottam már párral,na ők említésre sem méltók.

2021. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt tapasztalom, hogy


- akik a füves-piások voltak, ők mára nem élnek ilyen életet, csendesen eléldegélnek, megvan a kis baráti körük, a munkájuk, esetleg a gyerek


- akik a háttérben elvoltak csendesen most saját vállalkozást vezetnek vagy könyvet írnak


- akik néha beszívtak, de nem gyakran, sőt volt, aki nem, eljártak bulizni, az osztályban a központi gyerekek voltak, azok még egymás barátai és normalis felnőttek lettek, van ahol már gyerek is lett, van akik külföldre mentek élni, de nem szakadt el a bandától


- akik a célpontok voltak és bántottak őket, nekik kihatott a felnőttkorukra, nincsenek társas kapcsolataik, sokat rágódnak a múlton és az embereket se nagyon szeretik.

2021. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De pl ott van anyukám és az osztálya.


Általános iskolai osztámytalalkozóra el se ment, mert utálta az osztályát, annyit bántották.


Küldtek neki egy felvételt az eseményről.

Mindenki elmondta, hogy mi van vele, hát a legtöbb szerintem örül, hogy nem hal éhen, olyan állást mondtak be, meg elváltak, volt, aki nyíltan bevallitta, hogy szar az élete, miközben anyukámnak lett két gyereke és egy fantasztikus munkája.

2021. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Elvileg az EQ elég jó indikátora annak, hogy mennyire leszel sikeres. Valószínűleg a magas EQ-val rendelkező emberek tiniként is népszrűek voltak és meghívták őket bulizni.
2021. júl. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen, azok, mert ezáltal élettapasztaltabbak lettek.
2021. júl. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!