Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1-2 gyerekes elvált egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 gyerekes elvált egyedülálló 30-40 éves nő milyen paraméterek alapján választ új párt magának ? Gondolok itt arra, hogy a 35-45 éves férfi mennyit keressen, milyen végzettsége, munkahelye legyen. Saját lakás, vagy albérlet, vagy mamahotel is jó ?

Figyelt kérdés
ma 11:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem mindenki örököl ám 30 éves koráig, meg kap szülői segítséget, és az se biztos, hogy rohadt jól fizető állása van. Tudom, veggyen fel az ember hitelt, de hogy lakást is tudj venni, ahhoz önerő is kell. Mi is albérletbe vállaltuk a babát, a gyerek 3 éves volt, mikor sajátba költöztünk.
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21

Igen, leírtam, hogy nekem sem tudtak a szüleim segiteni. 🫤

ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Te szerencsés vagy, hogy ki tudtál menni dolgozni!
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23

Ehhez a szerencsének mi köze? EU.s orszag vagyunk, szabad az ut!

ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szabad az út persze, de szerencse alatt azt értem, nekem olyanok voltak a körülményeim, hogy nem tudtam külföldre menni dolgozni, az okokat nem részletezném, röviden ennyi a lényeg!
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!