Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1-2 gyerekes elvált egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 gyerekes elvált egyedülálló 30-40 éves nő milyen paraméterek alapján választ új párt magának ? Gondolok itt arra, hogy a 35-45 éves férfi mennyit keressen, milyen végzettsége, munkahelye legyen. Saját lakás, vagy albérlet, vagy mamahotel is jó ?

Figyelt kérdés
ma 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Ne legyen mamahoteles

Auto alap

Sajat lakas is alap igazabol 30 felett

Fizetes minimum annyi, mint nekem

Diploma nem erdekel (bár nekem is van

Megbizható

Hűséges

ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem egy házrészt bérelt falun, mikor megismerkedtünk. 1 hónappal előtte indította a vállalkozását. Úgyhogy annyira nem hasított akkoriban.

Neki 2 gyereke, nekem 1. Én diplomás alkalmazott irodán, ő vállalkozó, fizikai munka.


Mindenképp olyat akartam, aki nem "válófélben vagyok, még együtt élünk" és nem is anyuékhoz visszaköltözve, mert olyannal már megszívtam. Igazából elvált apukát akartam, semmiképp sem gyerektelent. Hűséges legyen, komoly kapcsolatot keressen, ne összejárogatóst.

Nem rövid idő alatt, de találtam.

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Válás után a férfiak sokszor ott hagyják a lakást az asszonynak, tehát kénytelenek albérletbe menni vagy visszamenni a szülői házba. Szóval engem nem zavarna, mivel a gyerekem miatt úgy is nálam kéne találkozni többet. Keresete azért legyen annyi, hogy önfenntartó legyen, ne tőlem kunyerbáljon pénzt és ne járjon hozzám csak szexért, meghogy kizabálja a hűtőt. Legyen szimpátia, a többi elválik, most az ilyen alap dolgokat, hogy hűséges, rendes, blabla nem sorolom.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy elfogadja a gyerekeket.

Enélkül palotája is lehet Budán, a gyerekek az első szempont!

ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért baj, ha egy 30-40 éves egyedül álló férfi gyerek nélküli ? Tegyük fel a testvérei gyerekeit sokszor napokig egyedül látja el, mert beadják megőrzésre a gyerekeket, míg elutaznak valahová 1-7 napra.
ma 12:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Gyerekes nőnek gyerekes férfi kell, sokan mondják. De mi van, ha az egyedül álló férfi szereti a gyerekeket a sok hisztijükkel, rosszalkodásaikkal együtt is ?
ma 12:10
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
2. “ Sajat lakas is alap igazabol 30 felett” De gazdag ez a magyar nép! Főleg a nők!
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnos ritka az ilyen, hogy egy gyermektelen férfinak gyerekes nő kell, hisz itt is olvasni pár kérdés alatt, hogy az ilyen nők csak szexre jók, nem nevelnék más kölykét, stb. Ha téged nem zavar a gyerek, sőt, plussz pont, a való élet majd megmutatja úgy is, kompatibilisek vagytok-e!
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Éljen külön, egy valamilyen kocsi alap és azért egy 400-at vigyen haza.
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Eleve 40+-osan hasonló korú férfit kerestem - ennyi idősen többnyire a férfiaknak is van már gyerekük. Egyrészt. Másrészt az, hogy szereti a gyerekeket meg elviseli ha hisztizik, az nem egyenlő azzal, hogy tudná, mit jelent szülőnek lenni és hogy mindenkinek a gyereke az első. Ezt azért nehéz elfogadni a mindennapokban szerintem. Meg tapasztalat alapján is.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!