Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyedülállóként, nem találok az én értékrendenben megfelelő pasit? 40 éves, 1 gyerekes, önállóként?

Figyelt kérdés

2023. aug. 20. 17:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

A gyerek már önmagában Red Flag.

Például nekem is az lenne.

Képtelen lennék nevelni valakit.

2023. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%

Ezért biztos lepontoznak, mert fáj az igazság, de a korodbeli férfiak a fiatalabb nőkre fókuszálnak, (persze ha lehetőségeik adottak, akiknek nincsenek lehetőségeik, azokkal meg te nem kezdenél ki)

A fiatalabb nők meg általában az idősebb férfiakat kedvelik, mivel ők már tapasztaltak, felépítettek valamit (jó esetben)


Szóval vannak a jó pasik, akár középkorúak, akár 40 felettiek, de ha jók, akkor fiatalabbra pályáznak, a lányok meg idősebbre.


Persze vannak a kivételek is, akik szinglik és korodbeliek, de azok ha fiatalabbaknak nem kellettek, akkor nagy valószínűséggel neked sem lesz vonzó.

2023. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Mesélj az értékrendedről kedvesem!
2023. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem azért mert amelyik pasi a te értékrended szerint megüti a mércét az meg fogja ütni a mércét egy harmincas nőnél is azon meg még kevesebb a ránc meg még talán gyereke sincs szóval nyilván nem te leszel a befutó nála.
2023. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Nyugi siman van eselyed . En 42 evesen 3 gyerekkel talaltam part. 2eve hazassagban is elunk. Nem zavartak soha a gyerekek.


A fentebbi incelekre ne halgass. Csak le akarjak nyomni az inbizalmad mert azt hiszik akkor jut nekik no.

2023. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg túl magasak az elvárásaid az adottságaidhoz képest. Én úgy láttam, ez a leggyakoribb indok a sikertelen párkeresés mögött.
2023. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az is, hogy egyszerűen nem jó körökben keresgélsz.


Pl vidéken másféle emberek lesznek, mint egy kisvárosban, és pláne mások egy nagyvárosban.


Az se mindegy melyik társkeresőn, vagy

hobbi körében nézelődsz.


Tinder pl kefélésről szól, és az userek asszem 70%a férfi, és arra lett kitalálva, hogy gyorsan átgörgess napi több száz profilt.

Egy Facebook csoportban az idősebb generációk sokkal inkább reprezentálva lesznek, és többet látsz az életük kevésbé idealizált részeiből.


Van ilyen, én is évekig próbálkoztam, az egyik pocsék randi a másik után, de aztán elköltöztem, és 3 hónap után volt valakim.

2023. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

1 es, igen, de aki gyerket akar, az általában ezt 40 éves korára már összehozza.


Akinek eddigre nincs, az általában nem is akar már, ahogy gondolom te se. 30 felett azért elég élesen külön válik ez a két tábor.



Szerintem a kérdező is inkább az elvált vagy megözvegyült apákat nézegeti, nem a gyerekteleneket.

2023. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Miért van az, hogy itt minden nő valami csodaértékrendnek tartja a sajátját, ami szerintük alig van meg pár férfiban?
2023. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%

9, Mert a férfiak számára a léc a béka śegge alatt volt nagyon-nagyon sokáig, s úgy lettek nevelve, hogy pusztán azért mert férfinak születtek, már lesz nőjük.

Csak azóta a nők képesek eltartani magukat, és már nem létkérdés a házasság, szóval nem kell mindenáron hozzámenni valakihez.

2023. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!