Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyedülállóként, nem találok az én értékrendenben megfelelő pasit? 40 éves, 1 gyerekes, önállóként?

Figyelt kérdés

2023. aug. 20. 17:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%

#10: Aham. Tehát azért, mert nagyképűek vagytok és különlegesnek érzitek magatokat. Köszönöm. Ilyen választ élőben soha, egy nőtől sem hallottam még.

Egyébként egy olyan férfit sem láttam még a környezetemben, aki azt gondolja, hogy mivel férfi, ezért lesz nője.

2023. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt...


#2-nek igazat adok, és igen azért pontozták le mert fáj az igazság


másrészt, sajnálom kérdező de a gyerek hatalmas negatívum, és ezt el kell fogadni.


Az viszont egyáltalán nem igaz, hogy aki akart az összehozott volna 40 éves korára gyereket, ugyanis ehhez egy megfelelő társra is szükség van, vagy rosszabbik esetben úgy jár mint az elvált szülők vagy a kérdező.

2023. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12, Ja, de ha nem adatott meg a megfelelő társ, akkor már a legtöbb nő feladja ezt a baba projektet, mert nem akar 50 és 60 között tiniket nevelni, amikor sokan már nagyszülők.
2023. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Özvegy vagyok! 13 éves a gyermekem, nem nevelő kell neki. Az Én vagyok.
2023. aug. 20. 21:03
 15/23 anonim ***** válasza:
32%

40+-os, szintén gyerekes férfiak hiába nézegetek a fiatalabb nőket. Azok körében sokkal több a gyermektelen, aki még most akár családot alapítani.

Kérdező, abszolút van esélyed. Kérdés, hogy hol próbálkozol? Lehet, hogy rossz helyen.

2023. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Bármilyen nehéz is, ne társkeresőn keress, hanem a környezetedben. És tudom, erre azt mondod, nincs a környezetedben olyan férfi, aki szóba jöhet... Én legalábbis ezt mondtam, amikor olyan helyzetben voltam, mint te... És kiderült, hogy mégis volt, csak nem vettem számításba, mert fiatalabb nálam. Mindenesetre adtunk mégis egy esélyt a dolognak és már évek óta tart.
2023. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
jaja...társkeresőn ha meglátnak egy gyerekkel 1 pillanat alatt elhúznak negatív irányba
2023. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17, ja de társkeresőn húspiac van, az emberek nagy része csak numerát keres, és mindenki húzgál össze-vissza szóval ez nem jelent semmit.
2023. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a hasonló korban lévő férfiak nagy része házas, sokak számára pedig a gyerek kizáró ok. Persze ez nem jelenti, hogy nem fog sikerülni, de legalábbis nem annyira egyszerű.


Leírhatnád, hogy mik a kritériumaid és hogyan keresel párt. Ennek birtokában talán lenne pár hasznos ötlet, többektől is.

2023. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
17 akk mér kapok napi 20 levelet?
2023. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!