Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már olyannal aki 40 éves elmúlt és még a szüleivel lakik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
44 éves férfi, kamionsofőr. Normális, kedves férfi. Azt mondta hogy mivel "sokat" dolgozik emiatt lakik náluk. Mivel így "felesleges " saját lakás. Kamionsofőrrel randiztatok már?
2023. júl. 26. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, mindenkinél máshol vannak az igények, határok.


Neked jó ő, vagy nem? Téged zavar, ha egy pasi a szüleivel él? Téged zavar, ha kamionsofőr? Foglalkoztasson már az, hogy te mit szeretnél!


Én nem randiznék se olyan emberrel, aki a szüleivel él, se kamionsofőrrel. Persze, napokig nincs otthon, elérhetetlen fizikailag és neki ez jó...? Saját életteret sem akar kialakítani, ennyi igénye sincs... Csinálja, de én majd keresek olyan pasit, aki mellettem van a mindennapokban és megteremtette magának a saját életterét.

2023. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg neki ezaz élet így jó.


Akinek nem, az ne kezdjen hasonló életű emberrel, ennyi.

2023. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Értem, ha neki így a jó, de ilyenkor elképzelem, hogy a 70 éves anyukája ugrál körülötte.


Szerintem baromira nem egészséges, ha nincs igénye arra, hogy önmagát normálisan ellássa (már ha tényleg arról van szó, hogy anyu-apu ugrál neki).


Inkább az az aggasztóbb, hogy valószínűleg képtelen is lenne egyedül élni.

2023. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nem randiznék eleve kamionsofőrrel, de szerintem ha az a fajta, aki néha itthon van pár napot, akkor neki ez teljesen legit indok arra, miért nincs saját otthona. Viszont így normális esetben egy jelentős megtakarításának kellene legalább lennie, amiből majd alkalom adtán a másikkal közösen vesznek lakást, ha ez nincs, akkor pláne esélytelennek gondolnám.
2023. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmi esélye nincs az ilyen férfiaknak a nőknél.

Legfeljebb útszéli pillangókat tud oráloztatni menet közben.

2023. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy albérletet nem akar emiatt fizetni, saját lakásra meg még nincs pénze, de azt nem, hogy miért akar párkapcsolatot, ha sosincs itthon. A férfiak elég érdekesek ebből a szempontból. Úgy akarnak kapcsolatot, hogy folyton akkor dolgoznak, amikor az átlag ember már végzett/alszik, belemennek távkapcsolatba úgy, hogy már az első randi előtt tudja, hogy külföldön él a másik, stb... Szerintem lehet választani, vagy olyan munka, ami lehetővé teszi azt, hogy együtt éljenek és mindennap töltsenek együtt időt, vagy marad a munkája, de akkor szingli is maradjon.
2023. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Haaat kamionos ismeros atlag havi 6 napot volt itthon. Plusz ha szabin volt. O is a szuleivel elt leven arra a 6 napta minek fizessen albit.

Akkor hagyta abba mikor kialakult egy normalis kapcsolata. Akkor atment belfoldide. Kevesebbet kereset de heti 5-6 napot otthon volt.


Lehet az is arra var h esetleg legyen oka abbahagyni a kamionozast

2023. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 miért lenne az képtelen egyedül élni?? Akkor a 40éves pasika is képtelen egyedül élni,akkor aki otthon lakik
2023. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit te leírsz róla az nem baj, a kérdés az h akar e veled hosszútávra tervezni. Közös életre gondolok. Esetleg közösen venni egy kis lakást?
2023. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne.
2023. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!