Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ennyire komolytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire komolytalan egy 40 éves férfi?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete beszélgetünk egymással online, de a kezdetektől tudom, hogy van párkapcsolata.

Nekem úgy adta elő, hogy megbeszélték nyáron, ennek vége, már csak úgy élnek együtt, mint a testvérek, meg a nő elköltözik stb.

Akkor is éreztem, ez így nagyon nem pálya, nem egyenes út, közöltem is vele határozottan. De mindig irogat valamit, viszont a randi gondolata fel sem merült benne vagy nem tudom, mit akar. Valamelyik nap “pont” abban a városban edzett, ahol élek, ez 40km-re van tőle. Elvezetett idáig anélkül, hogy szólt volna, teljesen kiakadtam. Mikor emlékeztetem rá, hogy van nője, azt mondja, igazam van és megért engem (…)

Szerintetek normális az ilyen?


2022. okt. 18. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te meg gondolom 18 éves vagy.
2022. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Nyilván nem akar tőled semmi komolyat, kicsit elszórakozik.
2022. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 26 vagyok.
2022. okt. 18. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

"Nekem úgy adta elő, hogy megbeszélték nyáron, ennek vége, már csak úgy élnek együtt, mint a testvérek, meg a nő elköltözik stb."

Fordítok. Nyáron egy vita hevében elhangzott köztük egy ilyen, de másnapra szent volt a béke, a csaj már el is felejtette azt a veszekedést.

2022. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de mit nem tudsz ezen kibogozni? A pasi csak félre akar kúrni, de esze ágában sincs otthagyni a nőjét. Sőt valószínűleg még rajtad kívül is vagytok páran nála "versenyben" és mindig abba az irányba mozdul aki könnyebb ellenállás, hamarabb szétteszi a lábát és kisebb kockázatot jelent. Te meg ott vagy neki tartalékban. Nem nagy fáradság neki néha 1-1 üzit odaböffentenie neked, szondázva a pályát hogy mikor pucsítasz már be neki.
2022. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintem meg akkor is undorító az ilyen viselkedés a részéről.

2022. okt. 18. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kb. 2 hete beszélgetünk egymással online, de a kezdetektől tudom, hogy van párkapcsolata.

Nekem úgy adta elő, hogy megbeszélték nyáron, ennek vége, már csak úgy élnek együtt, mint a testvérek, meg a nő elköltözik stb."

Persze, hogy úgy adta elő. Miért, ha nem így adta volna elő, akkor szóba állsz vele??

Eleve minek mentél bele így, hogy tudtad kapcsolata van?

Az emberek nem mindig őszinték. Az csak egy dolog, hogy mit adott elő, nem kell mindent elhinni.


"Akkor is éreztem, ez így nagyon nem pálya, nem egyenes út, közöltem is vele határozottan. De mindig irogat valamit, viszont a randi gondolata fel sem merült benne vagy nem tudom, mit akar."

Miért te mit akarsz ilyen tinglitangli embertől???

2022. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

“Miért te mit akarsz ilyen tinglitangli embertől???”

😂🤣😂

Semmit, de azért kár, hogy ilyen.

2022. okt. 18. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy jó kedvet csináltam. Ez volt a cél, hogy nevess egy jót rajta. Mást nem is érdemel.

Ez az eset tanulópénznek jó volt. Csak tanulj belőle. Legközelebb talán ne ilyen zűrös alakokkal kezdj, akik hablatyolnak össze vissza, hogy párkapcsolatba élnek de mégse... Már itt el kellett volna köszönni, nem még belebonyolódni.

2022. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

6-os Az is undorító, amit te csinálsz, ha tudod, hogy nem független.

Amúgy meg sablon duma, hogy szar a kapcsolat, ilyesminek kár bedőlni, az meg, hogy 40km-re elmegy edzeni, de eszébe nem jut találkozni veled, abból az is nyilvánvaló, hogy még dugni sem vagy jó neki.

2022. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!