Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nem féltek hogy elfogynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nem féltek hogy elfogynak a “normális” férfiak?

Figyelt kérdés

Nem akarnak gyereket.

Nem akarnak házasságot.

Nem térdelnek le lánykérésnél.

Szex kéne, de csak pronósan a ti érzéseitek nem fontosak benne.

Karriert se akarnak.

Ellenben a videojáték megy éjjel kettőig.



2022. máj. 9. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki kapcsolatfüggő, kérdező.
2022. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább az ilyen hülye általánosítgató barom kérdések fogyhatnának már el!
2022. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk ezek közül a "nem akar gyereket" és a "nem térdel le lánykérésnél" nálam abszolút pozitívum. :))


Amúgy nem félek, hogy "elfogynak" a normális férfiak. Én nagyon sok normális férfit ismerek. Szélsőségesen idiótákkal meg csak itt, az interneten "találkoztam", a valóságan még nem.

2022. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Videójátékozni nem szoktam,egyébként teljesen magamra ismertem a kérdésben.41 éves vagyok,a volt gimis fiú osztálytársaim 80 százalékának nincs gyereke.Szóval valós a probléma amire a kérdező gondol.
2022. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Van párom, nincs min aggódnom.

Ha szét mennénk, akkor se hajtana se török, se tatár. Idővel tönkre mennek kapcsolatok, tehát szabadulnak fel "normális" férfiak akkor is, ha út közben hiány lenne belőlük. Mondjuk szerintem ebben a 30+os korosztályban már nem változnak annyit a férfiak, tehát kb annyi normális férfi lesz mindig, mint most.

Ha valakinek izgulnia érdemes, az a mostani gyerekek korosztálya, de őket meg még jogosan nem hatja meg.

2022. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem félek. A többség nem ilyen.
2022. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Az első háromnak még örülnék is: sem feleség, sem anya nem akarok lenni, és nem kell letérdeli előttem.

A második három offos, de nekem nem úgy tűnik, hogy a pasik többsége ilyen lenne.

2022. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Gyerek +

Házasság - ami a lánykérés után következik...


egyik sem kell, szóval ez alapból érdektelen tulajdonság a számomra.

2022. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Az egész föld bolygóról biztos nem fogy el. Ne felejtsd ki a kulfoldi pasikat.
2022. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként jogos a kérdés, pláne Orbánisztánban. Ki a fene akar itt családot alapítani a nagy "családbarátság" közepette, amikor átverés az egész, a forint árfolyama esik, összeteszed a kezed ha van munkád és azt is szétadóztatják. Akármi is legyen a foglalkozásod, ellenségnek számítasz, de az adódat azért lenyúlják. Ja, és le sem lehet váltani őket, mert az ellenoldal elkúrta és az egész úgymaradt. Magyarul ja, külföldi vagy külföldön dolgozó pasi a megoldás. Kösz Orbán!
2022. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!