Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, hogyha anyukátok vagy apukátok rátok akaszkodna egy kapcsolatban vagy egy utazáson?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Együtt vagyok egy fiúval 1 éve. Egy külföldi nyaralásról van szó. Eredetileg vele akartam menni nyaralni, de végül apuval mentem volna, mert a barátomat nem akarták elengedni szabira. Viszont végül mégis elengedték, így apu átpasszolta neki a lehetőséget. Ez tök jó. Majd most bejelentette, hogy Ő is jönni akar velünk (mert még nem járt ott és nincs társasága, akivel mehetne). Külön szobában lesz, de őszintén kicsit kiakadtam ezen, hogy nem érzi, hogy miután így alakult, már nincs ott helye és kéne keresnie valakit helyettem? Vagy csak én érzem, hogy ez tök gáz? Már idén voltam Vele egyszer nyaralni, mert más nem ment Vele és egyedül nem akart menni... De Ő akkoris 55 éves. Tök más az érdeklődési körünk. Állandóan nyaggat, hogy menjünk bulizni stb, pedig én nem vagyok nagy bulis... Nem kellene már rájönnie, hogy nem a lányával kéne utazgatnia, hanem már kéne valakit találnia vagy esetleg egyedül is belevágnia, ha menni akar?

Ti, hogy adnátok tudtára, hogy ez nem oké?



2023. okt. 1. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Hát csak megmondanám.

Egyedül is lehet nyaralni menni, sőt.

2023. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

"De Ő akkoris 55 éves. Tök más az érdeklődési körünk. Állandóan nyaggat, hogy menjünk bulizni stb, pedig én nem vagyok nagy bulis... "


:D EZ így vicces. Még ha fordítva lenne :)

2023. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Hát én örömmel mennék apával - ha élne.
2023. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Ezt magátol kéne gondolnia hogy nem megy egy fiatal párral nyaralni. A másik szobában hallgatja majd ahogy d.g a lánya? Nem.is értem az egészet.
2023. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiazi ha fiatal lannyal megy bulizni akkor majd ra mennek a fiatal nok mert azt gondoljak a csaja vagy.. eleg beteges folognak tartanam ha valoban igy akar csajozni egy buliban..
2023. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!