Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire könnyű ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyű ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés
Ti hogy látjátok? Mik a tapasztalataitok? Női és férfi válaszokat is várnék.

2023. szept. 30. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Nekem olyan hogy esküszöm videora kéne venni mennyire tagbaszakadt bamba méla vagy parasztok jönnek el randikra akiknek köze se volt a netes képülhöz sem, vagy fel kéne venni a videocseteket is mikor bekérdeznek es miben vagy?

És szoval leadni a yiutuben hogy miért is nem találni egy normális ferfit, csak vért izzadva.

2023. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Milyen számodra a normális férfi?
2023. szept. 30. 21:23
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Könnyű a valoságban
2023. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőről találkozni valakivel nem olyan nehéz. Megtalálni azt, akivel érdemes is találkozni, működni fog a kémia, kb. lehetetlen. Ahogy élőben ismerkedni is, mert nincs társas hobbim (és igényem sem rá), a Lidlben vagy valami ügyintézés során pedig senki nem fog odajönni, kezdeményezni.

(N)

2023. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: Miért gondolod, hogy lehetetlen megtalálni a "párod"? Hiszen igen sokan kapcsolatban, párban állnak. Bár nekem az a véleményem, hogy tökéletes kapcsolat nincs, illetve annak tűnhet ideig-óráig, de valószínűleg bizonyos szinten kompromisszumokat kell kötni.

Sosem szólítanak le az utcán/boltban? Különben lenne rá igényed?

2023. szept. 30. 22:11
 6/18 anonim ***** válasza:
A mostani nepszamlalas alapjan 3,6 millio ember el hazassagban. Van meg 800000 ozvegy is. Nem beszelve az elvaltak temegerol es az elettarsi kapcsolatban elokrol. Ahhoz kepest, hogy 8 millio nagykoru el magyaraorszagon, eleg sokan megtalaljak a parjukat. Gyanitom a tobbseg nem a neten erolkodott.
2023. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5: Mert egyszerűen ez a tapasztalatom. Pedig nem a tökéleteset keresem, és nincs gondom a kompromisszummal (a megalkuvással igen). Amúgy akikkel találkoztam, eléggé rendben voltak, tényleg "csak" a kémia hiányzott. Mindig ez a gond. És igen, tudom, látom, hogy sokan kapcsolatban élnek, egyre gyakoribb, hogy társkeresőn indult az egész, de fogalmam sincs, hogy ők hogyan, milyen módszerrel szűrtek, hogy sikerült olyat találniuk, aki megmozgatta, szexuálisan is beindította és vonzotta őket. Vagy ez az a kompromisszum, amire ők nyitottak? Hogy eltekintenek ennek hiányától, ha minden más rendben van? 🤔

Sosem szólítanak le, de azt sem látom, hogy másokat igen. Leszámítva a kéregetőket és hasonlókat. Mindenki megy, intézi a dolgát, ha várakozni kell, akkor azonnal kapja elő a telefont, idegenként senki nem foglalkozik a másikkal. Pedig én örülnék neki, pl. tegnap pont a Lidlben volt egy férfi, aki jöhetett volna, de csak odáig jutott, hogy miközben egy ismerősével beszélgetett a másik soron, megpillantott, onnantól szemeztünk, majd elköszöntek az ismerősével, és ő ment is tovább célirányosan. Ez a jellemző és a normális is, csak így aztán végképp nem lesz soha semmi...

A 4. voltam

2023. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ... aki jól méri fel a kereslet-kínálati "viszonyokat", azaz olyan magasra helyezi a lécet amit a másik oldalról ő maga is átvisz annak nagyon könnyű volt és lesz is. Aki a saját képességeihez képest sokkal jobbat keres annak régen sem ment, s soha nem is fog.
2023. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

7#

2,5 ève pont a facebook társkeresőn ismertem meg a páromat. Fèl èvig voltam fent. Mindenki hamar kiesett a rostán. Èn jobban is szűrtem mert van gyerekem.

Fèl èv alatt 1 randi lett. Az a párom. Ő rá mondtam azt hogy már a kezdeti beszèlgetèsben is èrezni lehetett, hogy nem a szex minden második szava, aki èrdeklődött a gyerek felől is, hogyha találkozóra kerül a sor, akkor tudjon róla majd pár dolgot. Amiket mondtam neki azokra emlèkezetett, szóval nem csak átfutotta a beszèlgetèseket, mint kötelező körök.

Ki lehet fogni jó pasikat is, csak az a lènyeg, hogy nagyon oda kell figyelni tènyleg mert az esetek 90 % szexre hajt. Igèrnek ám ők is fűt fát, de mègis hamar kibukik mi a számdèkuk.

2023. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9: Örülök, hogy Neked sikerült, méghozzá viszonylag "normális" időn belül!

Én most már közel 1,5 éve vagyok fenn, több férfival találkoztam, jellemzően mindegyikkel többször is, hogy adjak esélyt a dolognak, de hiába... És mostanra kiégtem.

Igazad van, odafigyeléssel, körültekintő szűréssel azért ki lehet fogni jókat, eddig én is eljutottam. Az nem megy, hogy velük aztán kívánjuk is egymást. Hogy ne legyen semleges a közelség, az érintés, a csók, ... Erre nem tudom, hogyan lehetne szűrni. Hiába tetszik fotón vagy jó ránézni élőben is, ez kevés. Miközben ha visszaemlékszem azokra, akikkel anno megvolt a kémia, sem a képeiken, sem ránézésre nem voltak valami csúcs látvány, aztán mégis... Na de akkor most menjek rá kifejezetten arra, hogy minél rosszabbul nézzen ki, minél inkább taszítson látványra?! 🤔

(4., 7.)

2023. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!