Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire könnyű ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyű ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés
Ti hogy látjátok? Mik a tapasztalataitok? Női és férfi válaszokat is várnék.

2023. szept. 30. 20:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nehéz most ismerkedni, hogy én már hallani sem szeretem ezt a témát.

A fiataloknál nem tudom mi a helyzet,de hallottam, hogy ott sem kőnnyű.

Én középkorú férfiként mondom, hogy iszonyatosan nehéz.

Férfiként nagyon nehéz, mert nagyon komoly feltéletek vannak. 2.45- ön van a léc, ez eddig csak 1 férfinek sikerült az egész világon.

De tegyük félre a viccet.


Ma már nem elég az, hogy van lakás, jó anyagiak, káros szenvedélyektől teljesen mentes, jó megjelenésű, igényes, jól öltözött férfi.

Ez ma már nem elég.

Mindenképpen nagyon jól kell kinézni, az átlagosnál jobban, mert különben nem kap az ember nőt.

Meg kell lenni a magasságnak, a jó testalkatnak, a sármosságnak. Már a kis túlsúly, a kis pocak is kizáró ok.

Követelmény lett a sportosság, az izmosság.

Az anyagiakról és a minimum 2 diplomáról már ne is beszéljünk.

Ez van sajnos. Szenvedünk egyedül, mint légy a lezárt befőttes üvegben.

2023. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kozepkorukent a fenti feltetelek nelkul sikerult neten megismerni a masodik felesegem.
2023. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12-es : melyik oldalon ismerkedtetek meg?
2023. okt. 1. 11:25
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

12.

Kiváló. Perfekt.

Azt ugyan nrm mondtam, hogy kivételek mindíg vannak.

Sokaknak sikerül társat találni a neten, és ez így van jól.

Sőt. Sojan viszonylsg gyönge külsővel is találnak párt, ha nagy szerencséje van.

Én mindíg azt mondom, hogy nem az a gond, hogy valaki nem tetszik senkinek. Nem ez a gond.


A gond az, hogy össze találkozol e azzal, akinek igazán szimpatikus vagy, és ez kölcsönös lesz e.

Mert lehet, hogy én aki Bp- en lakom, lehet, hogy az a hölgy akinek szimpi vagyok, az lehet, hogy Szegeden lakik.

De lehet, hogy nem is itt él, hanem Spanyol országban. Lehet, hogy Tel Avivban.

Fene se tudja.

Így akkor ebből hogyan lesz találkozás ???

Lehet, hogy sehogy. Na ez itt a bökkenő.

Lehet, hogy én pl az egész világon összesen 10 nőnek vagyok szimpatikus, de lehet, hogy egyik sem ebben az országban él.


Most ilyenkor mi van ???

Mit lehet tenni ???

Induljak útnak ???

De mégis hova?? Merre induljak ???

11#

2023. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Ennel azert jobbak az eselyek. Eleve csak olyannal kezdesz, aki valamiert bejon neked. A netes ismerkedes nehezebb, de eloben peldaul mar a szemelyiseget is latod, meg vicaversa. De nem gondolom, hogyha elmesz 20 randira, az osszesre azt mondod, hogy kutyauto volt. Akkor a baj veled van, nem tudsz szurni.
2023. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nehéz. Se személyesen se neten nem lehet sokra vinni.


És fejlődni sem lehet a dolgokban, mert senki nem mondja meg, hogy mi a baja veled vagy ha igen, akkor valami olyan, amiről te nem tehetsz.


Van n+1 dolog, aminek meg kell felelned és persze ott van az, hogy neked is vannak szempontok, amiket szeretnél ha érvényesülne.


Én nagyjából itt vagyok megrekedve, de ha ezen túl is jutok, akkor is van több olyan dolog, ami a találkozókon nem derül ki, vagy csak idővel.


De ha minden passzol, akkor sem jelenti azt, hogy komoly vagy hosszú életű lesz a dolog. Ma már a legapróbb dolgok miatt is szakítani szoktak. Nem mondják, nem beszélik meg, az már jónak számít ha legalább utólag elmondja, hogy miért dobott ki vagy csalt meg.

2023. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

No igen.

Nagyon nehéz az ismerkedés, de gondoljunk bele, hogy nem ez a legnehezebb.

Megismersz valakit. Ez tiszta sor.

Találkozgattok 3-4 alkalommal. Majd ekkor dől el, hogy passzoltok e, hogy egyálltalán lehet e ebből kapcsolat.

Kinek mi a munkája, mikor van szabadideje, mekkora a távolság közöttetek, hogyan lehet ezeket közös nevezőre hozni ????

És más rengeteg dolog, aminek bizony passzolni kell. Na ez az igazán nehéz szerintem a mai világban.

Régen minden más volt. Mindenki dolgozott reggel 08-tól délután 16-ig, aztán otthon eggyütt a család.

Nem volt net, nem volt mobiltelcsi. Volt 3 TV csatorna. Még összeveszni sem tudtak a párok, hogy melyik csatornát nézzék.

Nem jött az sms, az email, stb.

Nem lehetett gyanakodni, hogy biztosan a szerető.

Nincs annál cikibb, amikor este 10- kor pont szeretkezés közben jön az sms. 🙈

2023. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De mi azzal a baj, ha par randi utan nem folytatodik? Valamelyik felnek csak fel kell ismernie, ha nem passzolnak ossze. Ez nem azt jelenti, hogyha a masik szakit veled, hogy meg kell valtoznod. A francokat. Azt jelenti, hogy olyat kell keresned, akihez jobban passzolsz. Ha valaki azt mondja nekem, hogy nem latja a kozos jovonket, mert o falun akar elni, en meg nem, akkor a kovetkezo nonek nem fogom azt mondani, hogy falura is hajlando vagyok koltozni. Ne legyetek mar birkak. Inkabb legyen tobb onismeretek, hogy te is eszrevedd azt, ami szerint nem fog mukodni, mint a masik.
2023. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!