Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Van itt aki szerint baromi könnyű ismerkedni 30 évesen?
Figyelt kérdés
30F.
Hat egyaltalan nem az. Azert sajnalom e téren hogy hatrany az énem ezen oldala. En egyaltalan nem erzem könnyűnek.
2016. febr. 10. 19:37
2/8 anonim válasza:
ha meg van az egzisztencia simán találsz 19 20 éves csajokat
3/8 anonim válasza:
Ez nem korfüggő. Aki jóképű, annak könnyű, aki meg olyan, mint én az így járt.
Én is voltam tizen- és huszonéves, most is ugyanúgy lekoptatnak, mint annak idején.
31F
4/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem könnyű, engem is koccoltattak 10-en évesen is, 20-on évesen is. Mostanában nem is próbálkozok már, felesleges. 32F
5/8 anonim válasza:
Nekem sokkal jobban megy mint 20+ koromban, akkor nagyon elizgultam a randikat. Mondjuk én eleve későn érő típus vagyok, szóval ez erősen egyénfüggő.
38F
6/8 anonim válasza:
Szerintem könnyű. De korábban sem volt nehéz.
31/N
7/8 anonim válasza:
Ja, hát a nőknek könnyű, ez nem vitás, csak válogatniuk kell a jelentkezők közül.
8/8 anonim válasza:
Ha egy 30 éves nő kinéz valahogy, akkor neki sima ügy.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!