Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1-2 gyerekes elvált egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 gyerekes elvált egyedülálló 30-40 éves nő milyen paraméterek alapján választ új párt magának ? Gondolok itt arra, hogy a 35-45 éves férfi mennyit keressen, milyen végzettsége, munkahelye legyen. Saját lakás, vagy albérlet, vagy mamahotel is jó ?

Figyelt kérdés
ma 11:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

7-es akkor az van, hogy elöbb-utóbb akar sajátot is. Amibe te jobb esetben majd belemész, rosszabb esetben nem. Ha lesz közös gyerek, akkor meg majd kezdödik a cirkusz, hogy a te gyereked-mi gyerekünk.


Másrészt azt is szokták mondani, hogy biztos nem fogom más gyerekét felnevelni.


Harmadszor pedig, ha egy férfinak még nincs gyereke, akkor biztos nem a kétgyerekes anyák között fog elsösorban keresgélni, hanem a független lányok, nök között, mert belölük is van böven. (Saját tapasztalatból: én gyermektelen nö vagyok, de eszem ágában sem lenne gyerekes férfival bármit is kezdeni).

ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Bocs nem 7-es, hanem a kérdezö.
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Meg legtöbbünk 40 felett már nem akar szülni, pláne ha már van gyerekem.
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

7

Nem vagyok gazdag, de aki 30 felett nem képes lakast venni, ott azért vannak gondik

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Aki már elvált, az újra kell kezdje a lakásvásárlást.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ugyan elvált, de 36 éves vagyok, 2 gyerekem van.

Nem tudom, mennyire akarnám komolyra venni a dolgot, jelenleg, ha belegondolok, eleve taszít a gondolat, hogy valakivel elölről kezdjek mindent, összeköltözzünk, szokjam a rigojáit... inkább valami laza kapcsolatot tudnék elképzelni úgy, hogy nem része a gyerekeim életének egyáltalán, ebben a kontextusban meg nem nagyon érdekelnek a paraméterei. De hát ember tervez, ugye, szóval tegyük fel, hogy komollyá válna.

Ebben az esetben ne legyen mamahoteles, de tőlem lehet albérletben. És nem igazán érdekel, mit dolgozik, csak tudja magát eltartani, mert én nem fogom, elég a gyerekeket meg magamat. Nem kell diplomásnak lennie,a férjem se az (én igen), de normális munkája legyen, ne szoruljon másra (főleg rám) anyagilag, be tudjon szállni a közös kiadásokba (amibe pl. az évi 1 nyaralás is beletartozik). Nekem még az is oké, ha nincs kocsija, nekem van, de nem vagyok taxisofőr. Tehát szívesen vezetek, ha megyünk valahova együtt, elviszem/érte megyek, ha útbaesik vagy valamilyen okból fontos (pl. időpont és máshogy nem tudná megoldani), de nem fogok csicskázni és mindenhova furikázni.

Összességében önálló, felnőtt életet élő férfi legyen, átlagos egzisztenciával és kész. Engem nem kell eltartani, meg alám rakni semmit, csak vissza ne húzzon.

ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16... úristen, leírtam a rigolya szót j-vel. Végeztem mára :D
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

14

Jo esetben 25 evesen kijon az egyetemrol. 5 ev alatt szesjen ossze kb 15millat h legyen onero??? Hogy?


Havi 450e fizubol h rakjon el min 250e h meglegyen az onero 30 evesen??? Persze legyen auto meg nem otthon lakjon. De az alberlet is darga es az auto is. Persze vigye a csajat ide oda es fizesse is.

Max fenyevo lesz ...

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18

Hát, nem tudom, én 21 evesen jöttem ki egyetemről, és külföldi munkavegzesből lett önerőm. (Nem, nem prostitualtkent dolgoztam, és nem, nem a szüleim raktak alám a lakast)

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

18

És, ha piacképes a diplomad, jelenleg inkabb 7-800ezres az az atlag kereset.

ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!