Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell egyből elterjeszten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egyből elterjeszteni egy férfiról, hogy erőszakos, csak mert nem hagyja szó nélkül a gerinctelen viselkedést? (hosszú)

Figyelt kérdés

Adott a szituáció, hogy ismerkedtem egy nővel, közös ismerősök által. Heteken át beszéltünk rengeteget messengeren, reggeltől estig. Nagyon sokszor ő írt rám, szóval nem arról van szó, hogy én nyomultam, ő meg egyszavas válaszokat adott. 2 randink is volt, csók is volt, és a 2. randin úgy váltunk el, hogy majd megbeszéljük a kövit. Pár nappal utána történt valami, csak fogalmam sincs, hogy mi, de egyszerűen megváltozott a viselkedése, hozzáállása. Sokkal kevesebbet írt, és más stílusban. Amikor megkérdeztem, hogy van-e valami oka ennek, gond van-e esetleg, akkor azt mondta, hogy ugyan, semmi, csak elfoglalt. Folytatódott ez a viselkedés, de közben mégis egyeztettük a 3. randit, amit egyszer eltolt, átrakott egy másik napra, a randi előtti este pedig lemondta, hogy bocsi, mégsem jó most, mert beteg, másik dátumot pedig nem mondott, csak, hogy majd mondja, ha meggyógyult.

Másnap péntek volt, és a barátaimmal elmentem egy szórakozóhelyre, ahol nagy meglepetésemre összefutottam a nővel, aki marhára nem tűnt betegnek. Odamentem köszönni, és szándékosan nem vontam kérdőre, csak mosolyogtam, és megkérdeztem hogy van. Ő baromi ellenséges volt, azt mondta, mennie kell, mert őt várják a barátnői. Reggel pedig láttam, hogy letörölt az ismerősei közül.

Ekkor már kérdőre vontam, hogy mi ez az egész, szeretném tudni az okokat, meg a valós veriót, hogy mi történt itt. Erre olyan választ kaptam, hogy nekem semmi közöm hozzá, ahhoz sincs közöm, hogy ő mit csinál péntek este, igazából nem is nagyon ismerjük egymást, nem tartozik nekem magyarázkodással.

Írtam, hogy oké, hogy nem tartozik, de én mégiscsak őszinte voltam vele végig, és én azt is elfogadom, ha nem akar tőlem semmit, csak akkor legyen szíves nem eltologatni a randit, vagy esetleg ha megkérdezem, hogy mi a gond - mert láthatóan kevesebbet kommunikál - akkor is meg lehetett volna mondani, hogy ne folytassuk. Ezek után már szó nélkül letiltott. Ekkor én másik csatornán írtam neki, hogy marha gerinces húzás volt, és nem értem, miért nem lehet válaszolni, most is csak azért kérdezem, mert szeretném tudni, mégis mi történt, esetleg én csináltam-e valami rosszat, meg szerettem volna tisztességesen lezárni. Ezek után feloldott messengeren és írt egy hosszú üzenetet, hogy kopjak le, értsek a szóból, ha lenne EQ-m, akkor már abból is értettem volna, hogy alig ír már nekem, meg abból is, hogy már rohadtul nem akar velem találkozni, de ha ezekből nem vagyok képes, akkor abból már végképp kellett volna, hogy rájöttem, hogy még kamuzni is képes, hogy ne kelljen velem találkoznia. Hogy ő őszinte és nyílt nem lehetett, mert tudta, hogy tapadós és erőszakos vagyok, aki bármikor kidumálja magát, mint valami ügyvéd, és nem lett volna semmilyen nyugodt lezárás, mert úgysem értek a szóból. Ő igazából soha nem akart tőlem semmit, nem tetszettem neki, csak annyira nyomultam, hogy manipuláltam ezzel, és alig tudott már az erőszakoskodásom elől elmenekülni.

Ezek után letiltott megint, nem is várta meg a választ.

Itt én már elengedtem a témát, mert látom, hogy idióta a nő, de még folytatódott a dolog azzal, hogy írt nekem a közös ismerősünk (férfi), aki bemutatott minket egymásnak, hogy legyek szíves nem írogatni a nőnek, miután tiltással jelzi, hogy egyáltalán nem vagyok pálya nála, mert őt is lejáratom, neki kellemetlen már az egész.

Közben más közös ismerősök között is terjed a pletyka, hogy én zaklató, nyomulós vagyok, fél tőlem a nő.

Kérdem én, miért én lennék a zaklató, mikor én csak egy nyílt, normális lezárást szerettem volna, nem pedig hitegetést és átverést?

Sajnos nem én vagyok az egyetlen, aki hasonlót tapasztalt ismerkedés során, hanem több haverommal is megtörtént, hogy ilyen sunyin koptatták le, és úgy kommunikálták le a végén a hölgyek, mintha ők egy pillanatig sem lettek volna vevők a másikra, miközben éjt nappallá téve beszélgettek, szívecskéztek, randiztak.



tegnap 23:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
34%
Ja mert te így megmondod, hogy nem keltettél benne félelmet. Azt ő érzi, ez nem egy aktív cselekedet amit te csinálsz, az megvan?😃 Nincs ilyen, hogy na te most félelmet keltesz direkt. Gondolom ugyanilyen para voltál a randikon is, mint ahogy itt előadod magad. Sugárzik belőled az agresszió úgy is, hogy kulturáltan fogalmazol. Ez lejön élőben is, nem kell hozzá üvöltözni meg anyázni.
tegnap 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
30%

A normális férfiaknak mondom: valószínűleg a második randin félrecsúszott a maszk. Mondott valami nőgyűlölőt/agresszívat/szexuálisat.


A Schrödinger seggfeje típus, akinél attól függ, hogy viccelt-e, hogy hogy reagálnak rá. Komolyan gondolja, és ha nevetnek rajta, bevallja, ha nem, akkor "csak viccelt".

tegnap 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
31%
Minél többet írsz, annál inkább para vagy. Még mindig nem érdemelsz semmit. Nem állsz te senki fölött! Bocs de nem csoda, hogy nincs barátnőd, és az se, hogy a haverjaiddal is folyton hasonló történik. Madarat tolláról...
tegnap 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy egyesek ott voltak gyertyát tartani. :)
tegnap 23:56
 15/33 anonim ***** válasza:
13%
Több haveroddal is előfordul, mert mind agresszív tetvek vagytok.
ma 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
35%
A kulcs az a pont, amikor megváltozott a viselkedése. Azt kéne felidézni, hogy mi okozhatta. Ha megvan, akkor nincs értelme tovább zaklatni. Ha nincs meg, akokr sincs, de akkor még adhatod az értetlent. Sajna csatlakoznom kell az előttem szólókhoz: ha tényleg így nyomulsz mindenkire, akkor érthető, hogy menekülnek. El kell fogadni, hogyha nem akarnak semmit tőled, akkor kérdés és indoklás nélkül le kell lépni. Nem szabad tovább erőlködni. egy szabályt szoktam tartani (nem mindig könnyű): ha nem kellek valakinek, akkor nem foglalkozom vele tovább.
ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
21%
"Szerintem alapvető emberi tisztelettel tartozik nekem" és akkor mi van, ha nem adja meg? Mégis mit fogsz csinálni? Bosszút állsz, mert nem adja meg neked a tiszteletet? Vagy továbbra is zaklatod vagy mégis mit? De most komolyan. Mit akarsz még egy olyan nőtől, aki finoman is meg csúnyán is tudtodra adta, hogy takarodj már el a büdös francba?
ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

15


Szerencse, hogy te jámbor vagy és kicsit sem agresszív ugye. :)



16


Nyomulni? Megkérdeztem, hogy van-e bármi problémája (amikor feltűnt, hogy másképp viselkedik), mire az volt a válasz, hogy dehooogy is, csak elfoglalt.

Megkérdeztem, hogy akkor áll-e még a randi, mire azt mondta, hogy IGEN.

Amikor először lemondta, még ő mondta, hogy keressünk másik napot.

Utána pedig azt mondta, hogy beteg, de majd megbeszéljük a randi pótlását, amikor meggyógyult.


Ha valakitől nem akarsz semmit, akkor nem ezeket kellene mondani. Hanem azt, hogy "nem akarom folytatni".

ma 00:06
 19/33 anonim ***** válasza:
22%
De tudod, miért viselkedett másképp. Pontosan tudod. Nem vagy hülye.
ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

"De tudod, miért viselkedett másképp."


Hiába pattogsz harmadszorra is, nem tudom. Maximum arra tudok gondolni, hogy bejött a képbe valaki más, de ezt nem tudhatom biztosra nyilván.


"és akkor mi van, ha nem adja meg? Mégis mit fogsz csinálni? Bosszút állsz, mert nem adja meg neked a tiszteletet? "


Szó nem volt ilyesmiről. Annyit csináltam, hogy meg mertem kérdezni, miért.

Majd visszakapja egyszer valaki mástól.

ma 00:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!