Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális szó nélkül hagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szó nélkül hagyni?

Figyelt kérdés

Együtt élünk 6éve, külön kasszán. Ő költözött hozzám, a lakással kapcsolatban mindent én fizetek.


Ő hozta fel hogy kellene klíma a lakásba. Én nem tetettem volna de átgondoltam és rá bólintottam. Megcsinálták, kifizettem de annyit nem kérdezett hogy mennyi volt vagy valami..


szept. 4. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, ami eddig volt, így aztán ez sem.
szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod, meg is érdemled.
szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Miert fizetsz mindent te?
szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Külön kassza pontosan mit jelent? Minden közös dolgot te fizetsz, ő pedig a saját fizetését költheti magára? Mert ez esetben egyáltalán nem normális, kihasználnak.
szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A klima a te lakasod erteket noveli, ha a lakas a sajatod.
szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
De a parja igenye volt! Igy jogos h a felet fizesse ki
szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5ös ezt én is tudom.


Azt jelenti a külön kassza hogy mindenki a saját dolgait fizeti. A közös bevásárlás havi 1 2 szokott lenni azt felváltva (bár az utóbbi időben egyéb ok miatt inkább rám maradt.)

A lakhatási költség kb havi 50e Ft mindennel együtt

szept. 4. 09:39
 8/21 anonim ***** válasza:

Előre meg kellett volna beszélned vele, hogy oké lehet klíma, de mivel nem neked kell, szeretnéd, hogy beszálljon a költségekbe. Ha eddig az volt a rendszer nálatok, hogy minden felújítást te fizetsz, akkor nem meglepő, hogy természetesnek vette.

Egy jól működő kapcsolatban azért ezt le kéne tudni kommunikálni vita nélkül.

szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha elköltözik akkor visszafizeted neki a klíma felének az árát? Mert akárhogy nézzük hosszabb távon te jársz jól vele. Szerintem pont azért nem fizet bele, mert ha belefizet és szakítás van, ő abból semmit sem lát viszont te meg jól jársz vele. Ha neked nem jó a klíma , akkor miért mentél bele, hogy legyen?
szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

Na ácsi! Az, hogy a saját lakásoddal kapcsolatban mindent te fizetsz, mit jelent? Biztosítás, felújítás, törlesztő, közös költség, stb: ezek a TE költségeid. Ha a beköltözés előtt is volt net, tv, stb, amit te fizettél, akkor megegyezés kérdése, hogy ő ebbe fizessen-e. Hiszen oké, hogy ő is használja, de ettől se több, se kevesebb nem lett. Amibe teljesen jogos, hogy belead, az a víz és villany költségek.

Azt meg nem árt mellé tételesen levezetni, hogy neki milyen kiadási vannak.

Exem is szerette verte a mellét, hogy ő is szokott vásárolni. Csak nem mindegy, hogy ha ő fizet, akkor egy tejet meg egy kenyeret vesz, ha én fizetek, akkor meg a drága édességtől az üdítőn át mindent bepakol, és aztán otthon ezt egyedül eszi meg.


Veszekedés helyett három hónapon keresztül kell vezetni a kiadásokat, fillérre pontosan. Vagy: X összeget betesztek mindketten, egyenlően.


Ha meg úgy érzed, hogy kihasznál, akkor lehet ám szakítani is, nem kell mindent lenyelni.


A légkondit meg már leírták, hogy miért neked kell fizetni. A tiéd.

szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!