Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell egyből elterjeszten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egyből elterjeszteni egy férfiról, hogy erőszakos, csak mert nem hagyja szó nélkül a gerinctelen viselkedést? (hosszú)

Figyelt kérdés

Adott a szituáció, hogy ismerkedtem egy nővel, közös ismerősök által. Heteken át beszéltünk rengeteget messengeren, reggeltől estig. Nagyon sokszor ő írt rám, szóval nem arról van szó, hogy én nyomultam, ő meg egyszavas válaszokat adott. 2 randink is volt, csók is volt, és a 2. randin úgy váltunk el, hogy majd megbeszéljük a kövit. Pár nappal utána történt valami, csak fogalmam sincs, hogy mi, de egyszerűen megváltozott a viselkedése, hozzáállása. Sokkal kevesebbet írt, és más stílusban. Amikor megkérdeztem, hogy van-e valami oka ennek, gond van-e esetleg, akkor azt mondta, hogy ugyan, semmi, csak elfoglalt. Folytatódott ez a viselkedés, de közben mégis egyeztettük a 3. randit, amit egyszer eltolt, átrakott egy másik napra, a randi előtti este pedig lemondta, hogy bocsi, mégsem jó most, mert beteg, másik dátumot pedig nem mondott, csak, hogy majd mondja, ha meggyógyult.

Másnap péntek volt, és a barátaimmal elmentem egy szórakozóhelyre, ahol nagy meglepetésemre összefutottam a nővel, aki marhára nem tűnt betegnek. Odamentem köszönni, és szándékosan nem vontam kérdőre, csak mosolyogtam, és megkérdeztem hogy van. Ő baromi ellenséges volt, azt mondta, mennie kell, mert őt várják a barátnői. Reggel pedig láttam, hogy letörölt az ismerősei közül.

Ekkor már kérdőre vontam, hogy mi ez az egész, szeretném tudni az okokat, meg a valós veriót, hogy mi történt itt. Erre olyan választ kaptam, hogy nekem semmi közöm hozzá, ahhoz sincs közöm, hogy ő mit csinál péntek este, igazából nem is nagyon ismerjük egymást, nem tartozik nekem magyarázkodással.

Írtam, hogy oké, hogy nem tartozik, de én mégiscsak őszinte voltam vele végig, és én azt is elfogadom, ha nem akar tőlem semmit, csak akkor legyen szíves nem eltologatni a randit, vagy esetleg ha megkérdezem, hogy mi a gond - mert láthatóan kevesebbet kommunikál - akkor is meg lehetett volna mondani, hogy ne folytassuk. Ezek után már szó nélkül letiltott. Ekkor én másik csatornán írtam neki, hogy marha gerinces húzás volt, és nem értem, miért nem lehet válaszolni, most is csak azért kérdezem, mert szeretném tudni, mégis mi történt, esetleg én csináltam-e valami rosszat, meg szerettem volna tisztességesen lezárni. Ezek után feloldott messengeren és írt egy hosszú üzenetet, hogy kopjak le, értsek a szóból, ha lenne EQ-m, akkor már abból is értettem volna, hogy alig ír már nekem, meg abból is, hogy már rohadtul nem akar velem találkozni, de ha ezekből nem vagyok képes, akkor abból már végképp kellett volna, hogy rájöttem, hogy még kamuzni is képes, hogy ne kelljen velem találkoznia. Hogy ő őszinte és nyílt nem lehetett, mert tudta, hogy tapadós és erőszakos vagyok, aki bármikor kidumálja magát, mint valami ügyvéd, és nem lett volna semmilyen nyugodt lezárás, mert úgysem értek a szóból. Ő igazából soha nem akart tőlem semmit, nem tetszettem neki, csak annyira nyomultam, hogy manipuláltam ezzel, és alig tudott már az erőszakoskodásom elől elmenekülni.

Ezek után letiltott megint, nem is várta meg a választ.

Itt én már elengedtem a témát, mert látom, hogy idióta a nő, de még folytatódott a dolog azzal, hogy írt nekem a közös ismerősünk (férfi), aki bemutatott minket egymásnak, hogy legyek szíves nem írogatni a nőnek, miután tiltással jelzi, hogy egyáltalán nem vagyok pálya nála, mert őt is lejáratom, neki kellemetlen már az egész.

Közben más közös ismerősök között is terjed a pletyka, hogy én zaklató, nyomulós vagyok, fél tőlem a nő.

Kérdem én, miért én lennék a zaklató, mikor én csak egy nyílt, normális lezárást szerettem volna, nem pedig hitegetést és átverést?

Sajnos nem én vagyok az egyetlen, aki hasonlót tapasztalt ismerkedés során, hanem több haverommal is megtörtént, hogy ilyen sunyin koptatták le, és úgy kommunikálták le a végén a hölgyek, mintha ők egy pillanatig sem lettek volna vevők a másikra, miközben éjt nappallá téve beszélgettek, szívecskéztek, randiztak.



tegnap 23:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Debil vagy.
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Tessék megmutatni a baráti körben az üzeneteket, hogy érdeklődtél és lapított és amikor újra kérdőre vontad a viselkedése miatt a buliban akkor kezdte el játszani a gyenge, manipulálható nőcskét. Mondjuk én nem bizonygatnék semmit se ha a baráti kör ellenem fordulna mert akkor mégse a barátaim. Amúgy meg ha keveset ír a nő, átrakja a talit akkor többé ne foglalkozz vele, teljesen mindegy, hogy mit ír ugyanis biztosan kamuzik.
tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem iszonyatosan para vagy. Tényleg nem tartozik neked SEMMIVEL és minden létező metakommunikációs módszerrel jelet adott hogy nem vagy pálya. Csak az egód miatt nem értetted.
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%

"Pár nappal utána történt valami, csak fogalmam sincs, hogy mi, de egyszerűen megváltozott a viselkedése, hozzáállása."


Ha őszinte lennél, meglenne a válasz.

tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk ha már letiltott X platformon, akkor minek kell Y oldalon is ráírni? Egyértelművé tette, hogy nem szeretne beszélni veled.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Hogyan lenne már para amikor össze vissza hazudott neki a nő? Most is hazudik, hogy ő erőltette rá magát. Bakker úgy megszégyeníteném, hogy köpni nyelni nem tudna. Simán megmutatnám az üzeneteket, hogy hitegetett, sőt azt mondanám ha nagyon gyenge produkció amivel védekezik hiszen csak azt bizonyítja, hogy milyen megvezethető, milyen naiv és amikor be van rezelve akkor másokhoz fut. Milyen gáz már arra hivatkozni, hogy őt egyáltalán nem érdekelte, nem tetszett neki, de azért még smárolt is vele. Köpedelem.
tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Szerintem alapvető emberi tisztelettel tartozik nekem, mivel semmi okot nem adtam arra, hogy ezt ne adja meg. Én is megadtam neki.

Már rég le lett volna zárva, ha hitegetés, maszatolás, randi tologatás ("persze, szeretnék") helyett inkább megmondta volna, hogy nem pálya már neki az egész. Szerintem több hétnyi napi 15-16 órás beszélgetés + 2 randi után rohadtul nem annyit érdemeltem volna, hogy amikor számára kellemetlen a szitu (lebukik hazudozással), akkor töröl, tiltogat. Én se így zártam le egyetlen ismerkedésemet sem, pedig volt arra is példa, hogy én voltam az, aki nem kért többet a másikból.

tegnap 23:33
 8/30 anonim ***** válasza:
30%

"Szerintem alapvető emberi tisztelettel tartozik nekem"


Nem.


És hazudsz, mert pontosan tudod, mit tettél. Csak sumákolsz, mert hányadékként viselkedtél.

tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
A nők félelemből és menekülésből hazudnak ilyen helyzetekben mert hamar megtanulták az életükben, hogy nagyon nagy bajok is lehetnek, ha bizonyos férfiaknak túl nyersen mondják meg a frankót. A kérdező is pont ilyen férfi, ott vannak az üvöltő red flagek. Például a vicsorgás, hogy neki ez a nő tisztelettel tartozik és a rosszul álcázott nőgyűlölet is ahogy a szövege végére oda írja finoman, hogy általános a nőktől a gerinctelen viselkedés hiszen az összes haverja is áldozata ennek! Még egyszer mondom: ez a nő nem tartozik neked semmivel. Tisztelettel sem. Mivel a tiszteletét valamiért már rég elvesztette veled kapcsolatban. Nagyon jól tette, hogy más férfitól kért segítséget, mert így át lesz rendezve a képed, ha tovább acsarkodsz.
tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Semmilyen félelmet nem keltettem benne, csak azt a gerincességet vártam volna, amit én is megadtam neki. Nehogy már valaki betojjon attól, hogy azt mondom, nem esett jól a hazugság, és, hogy megmondhatta volna időben, hogy nem akar semmit, vagy attól, hogy megkérdezem, mit rontottam el.

Nem viselkedtem hányadék módjára, mivel nem vagyok alja, hányadék ember. Akkor tudnám, hogy mi történt, ha Ő lenne őszinte.

tegnap 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!