Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az jelent valamit,ha a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit,ha a lány a harmadik randin orálisan kielégített?

Figyelt kérdés

Nála az albérletében töltöttük a harmadik randinkat.

Beszélgettünk, zenét hallgatunk,boroztunk elcsattant egy csók is, majd utána elkezdett alul fogdosni és hát, na orálisan kielégített.

Jó volt tetszett meg minden,de nem vagyok ehhez hozzá szokva,hogy hogyan kell ezt most kezelni.

És volt még egy érdekesség,hogy ezek után finom tudtomra adta,hogy most már haza mehetek.


Ezzel a nagyon erőltetett ásítozással,hogy jajj de elfáradt és hogy aludnia kellene.



ma 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kihasznált, de legalább ennyi kijutott neked, nekem még ennyi se jutott ki, ahogy az elsőnek sem, nem is fog.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De ebben mégis mi a kihasználás? Női oldalról abszolút nem értem. Ez inkább a férfinak volt jó.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Segítek: illett volna viszonozni a dolgot. Mivel látta, hogy fel sem merül benned, finoman utalt rá, hogy akkor legalább húzz el és hagyd aludni, a továbbiakban meg nem kíváncsi rád. Ennyi.
ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!