Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél, ha a nő, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a nő, akibe belebolondultál, a harmadik randevún egy teljesen más külsővel jelenne meg, sötétbarna haja immár szőke lenne, szemüveges lenne, miközben előtte nem volt az, szexi miniszoknya helyett "mackónadrág" szerű tréningben lenne?

Figyelt kérdés

Ő nem akar lekoptatni, ám ezt a hatást kelti. Benned is ez merülne fel?

Épp az ideálom volt, amikor megismertem. Rövid sötétbarna haj tarkóban felnyírva, szexi, nőies öltözet és viselkedés, szürke igéző szemek, rövid póló alól kivillanó köldök piercing.

Majd odaállít egy szinte teljesen más csajként a harmadik találkán... :-(

O.K., nem minden a külső, de ...



aug. 14. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Volt már olyan párom akit idegesitette az hogy mindig máshogy nézek ki. Ennek ellenére mindig más nőket is lesett.
aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Te biztos az a típusú pasi vagy, aki mellett reggel is full sminkben kell ébredni, belőtt hajjal, makulátlan ruhában. Ha padlót fogsz attól, hogy a 3. alkalommal nem szexi miniszoknyában érkezett, akkor valóban keress mást. Persze nem minden a külső, más embereknêl, de nálad láthatóan csak ez a lényeg
aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Látni, hogy a külsejébe "bolondultál" bele. Szóval kár folytatni a randizást.
aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ne pocsékold tovább szegény nő idejét.
aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rosszul fogod fel.


Én biztosan ismerkednék még vele ez után is

aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem vagyok külsőség párti, csupán arról van szó, éppen olyan volt amikor megismertem, mint álmaim nője. Nem értem, miért kell közvetlenül akkor változtatnia önmagán, miután megismert. Azért az egyértelmű, hogy vonzónak találtam. Ha meg akar szabadulni tőlem, annak nem ez a módja, elég lenne elköszönnie.

A személyiségét csak most kezdem megismerni. Ez a klasszikus meglátom és megszeretem, majd randevúk alatt megismerem helyzet. Egészen más, mint az, amikor valakit régóta ismersz, majd fokozatosan belehabarodsz. Tehát, nem gondolom, hogy elítélendő lenne ebben a szituációban a külsőség oldaláról való vonzódás. Az ilyen ismerkedésnél egyértelműen a külsőség adja az alapot, melyre lehet építeni a későbbiek folyamán. De ezt az alapot ő jelenleg tönkretette.

Kedves hölgyek! Ha már ennyire elitélők vagytok velem szemben, magyarázzátok el, mi ebben a logika? Miért kellett ezt meglépnie?

Ellenkező esetben, ha férfi randipartneretek, akit kellően vonzónak ismertetek meg, ilyen mértékű változással jelenne meg a harmadik találkán, mit szólnátok hozzá? Gondolom, nektek nem számít a külsőség, csak a belbecs. Nem zavarna, ha mondjuk kopaszon, borostásan, tréningben érkezne, miközben előtte kellemes hajviselettel, akár hosszú hajjal, borotvált képpel, jól öltözötten öltönyben, zakóban (vagy ahogy számotokra vonzó és izgató az álomférfi) ismertértek meg?

Férfiként én ezt nem merném megtenni az ismerkedés elején. Később egészen más a helyzet, de a nőket ismerve, tuti beleszólna a párom ilyen szintű stílusváltásba.


#3 Még egy kérdés, ismeretlenül, lehet másképp belebolondulni a másikba, mint külsőleg?

Kivétel lehet, ha az énekhangjába, művészetébe, tehetségébe ... de most ezeket hagyjuk ki.

aug. 15. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Èn teljesen megèrtelek, 3. randi mèg nem a mackós korszak..

Szerintem szimplàn nem kìvànt kiöltözni, vagy -mert teljesen odavagy èrte ès màr nem töri magàt, vagy nem èrdekli tetszik neked vagy se.

41N

aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!