Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az jelent valamit,ha a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit,ha a lány a harmadik randin orálisan kielégített?

Figyelt kérdés

Nála az albérletében töltöttük a harmadik randinkat.

Beszélgettünk, zenét hallgatunk,boroztunk elcsattant egy csók is, majd utána elkezdett alul fogdosni és hát, na orálisan kielégített.

Jó volt tetszett meg minden,de nem vagyok ehhez hozzá szokva,hogy hogyan kell ezt most kezelni.

És volt még egy érdekesség,hogy ezek után finom tudtomra adta,hogy most már haza mehetek.


Ezzel a nagyon erőltetett ásítozással,hogy jajj de elfáradt és hogy aludnia kellene.



ma 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Engem még nem coptak le lassan közėpkorú férfiként
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem érzed azt hogy kihasználtak? Tudod nők is szoktak kihasználni férfiakat. Hány éves vagy?
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

21 vagyok

Nem panaszkodasból mondtam,csak nem tudom most ezt hova tenni.

ma 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Le is nyelte?
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Aha

Utána haza mentem és a akkor éjjel annyit irt rám messengeren,hogy

"ez finom volt😋"


Azóta semmi,másnap reggel ráírtam,de nem reagált rá.

ma 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jól kihasznált, gratulálok. Lehetsz a plüssmackója ezután akin szórakozhat.
ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Én már több lánnyal lefeküdtem első randin. Volt egyszer ilyen is hogy utána kioffolt de attól még jó élmény volt
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
#7 esetleg akkor legközelebb tegyél arról, hogy a nőnek is jó élmény legyen:D
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

#8

Nem sikerült értelmezni a többes számot? Szerinted ha több alkalomból egyszer offoltak ki akkor vajon nem élvezték és az az egy kivétel volt?

ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudom értelmezni.

De kérdezd meg tőle, hátha válaszol.

ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!