Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem harmadik randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem harmadik randira? 27/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl gyakorlott randikban, nagyon kedves, aranyos lánnyal hozott össze a sors most. Állatkert, mozi és strandok nem játszanak, nem iszik kávét. Nem bírja a meleget. Esetleg tudnátok ötletet adni hova vihetném Budapesten?
júl. 10. 11:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%
Szabadulószoba, minigolf.
júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

- étterem

- cukrászda

- teázó

- múzeum

- kiállítás

- koncert

- színház

- bowling

- otthon való programozás (közös sütögetés, filmest)

júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyszerűbb végénél fognám meg a kérdést: megkérdezném, ő hova menne szívesen.

Mert én pl. magamból kiindulva strandra mennék ebben a melegben, ami eszerint neki nem lenne jó ötlet. Viszont én pl. semmiképpen sem vágynék szabadulószobába, amit #1 javasolt.

Hogy ő mit szeretne, azt legjobban ő tudja.

júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%
#3 ötleteket várt a kérdező. Csak mert te nem mennél szabadulószobába, attól még más igen :D
júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ice bar :DD Vaci utca
júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
39%
Szobára
júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mihez volna kedve! Szerintem nem túl jó, hogy sorolod az ötleteket, de mindent visszautasít, hogy nem akar, viszont nem említ alternatívát. Biztosan ő is akar találkozni?
júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%
Ezek szerint vannak még normális emberek akik tudnak randizni
júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
15%
#7 én utálom, ha a srácok ezt kérdezik. Most ha el akar vinni engem randizni, akkor találja ki ő, hogy mit csináljunk, mire van anyagi kerete, ne tolja át rám a feladatot. Dobjon be valami ötletet, aztán ha nem tetszik, javaslok mást, de ez a “mihez lenne kedved?” olyan béna…
júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%

9: Harmadik randiról van szó, normális esetben nem minden randit fizet kizárólag a férfi, nem?


Nekem minden ismerkedésnél oda-vissza történt, első randin én fizetek, következőn ő. Elvégre párt keresünk, nem ATM-et.

júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!