Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek harmadik "randira"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek harmadik "randira" ez jó lépés lenne tőlem? Értékelné?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, lesz náluk falunap december elején. Gondoltam rá, hogy elhitetem vele, hogy otthon leszek, de közben lemennék a falunapra? Ez 5 órás utat jelent tőlem, ugyanis távkapcsolat/távrandiba vagyunk. Szerintem jó a kapcsolatunk, és szeretném ha érzékelné, hogy képes vagyok érte utazni ha kell és életet is változtatni. Még sosem leptem meg így őt spontán, mindig előre megbeszélt találkozókon voltunk túl.

2023. okt. 29. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy téged érjen meglepetés.. 😅
2023. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz kedves első hozzászóló?
2023. okt. 29. 14:17
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem ismerem őt. Neked kéne ezt tudni elvégre a távrandid.
2023. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Amennyire tudom soha senki nem tett erőfeszítést érte, a tervezett programokat is csak húzták, lemondták, vagy nem léptek, hogy erőltessék, még barátok sem. Én nem akarom, hogy úgy érezze, hogy elhanyagolom, vagy nem tenném meg ezt érte.
2023. okt. 29. 14:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lepd meg, én nem tudom hogyan reagálna tényleg, remélhetőleg jól.
2023. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen romantikusnak képzelt dolgok nem szoktak jól elsülni. Kifejezetten ijesztő is lehet, hogy egyszer csak felbukkansz a semmiből.
2023. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha rosszul reagál, vagy nem örül neki akkor legalább megszabadulok valakitől aki nem viszonozza az érzéseim... végülis win-win, és egy hatalmas red flag.
2023. okt. 29. 14:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 Arra gondolok hogy lemész a falu napra úgy hogy ő nem tud róla és esetleg azt fogod látni hogy valaki mással sétálgat kézen fogva és smárolgat vele.
2023. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, nem tervezek a nyakán lógni, sőt nem akarom, hogy zavarjam, vagy útban legyek. Akarom élvezni a programokat, az ételt, ismerkedni az emberekkel. Semmiképp sem azért mennék, hogy rajta csüngjek és ne kapjon levegőt. A tervem szerint csak beköszönök neki és hagyom, hogy tegye amit szeretne, utána pedig megyek városnézésre a közeli nagyvárosba.
2023. okt. 29. 14:25
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért red flag az, hogy nem szereti a meglepetéseket?
2023. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!