Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randi után mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randi után mintha kerülne a srác? Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Háromszor is mentünk randevúzni, mindegyik alkalommal ő hívott el. Egy hónapja ismerkedünk, interneten is beszélgetünk - többször keresett engem ő, mint fordítva, de volt hogy én is kezdeményeztem beszélgetést vele.

Sokszor találkozunk élőben is, mindig ment a nevetgélés is, a flörtölés is. Az utóbbi egy hétben mégis mintha visszább vett volna, online nem ír, csak vissza, amikor üzenek neki. Múlthéten többször is hangoztatta, hogy fáradt (nem okvetlen csak nekem), és ténylegesen látszódott is rajta, hogy az volt. A viselkedését betudtam a fáradtságának. Nem is igazán zaklattam, írogattam neki, csak alkalom adtán, mert személyesen is sokat látjuk egymást.

Ma ismét összefutottunk, de megint furcsán viselkedett velem.

A harmadik randi után kezdett furcsa lenni (a híres fáradtság is akkor vette kezdetét), pedig a randi jól telt, mint az előzőek, és rajta is látszott, hogy jól érezte magát.

Tanácstalan vagyok, hogy mi csúszott félre. Ennyire csak nem lehet fáradt még mindig.

Kérdezzek rá hogy mi történik? És ha igen, hogy lehetne nem számonkérően? Vagy ez elég konkrét viselkedés részéről? Nem akarom túl gondolni a helyzetet, nagyon szimpatikus számomra,mint férfi és barát, de ha neki ez mégsem jön át velem, akkor nem szeretném senki idejét rabolni, legfőképpen a sajátomat nem. Szeretem az egyenes kommunikációt, és leginkább csak ahhoz értek, a finom célzások elcsúsznak mellettem.

22/L



2023. okt. 18. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Belépett egy 3.

Lépj tovább.

2023. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mással is randizik? Csak egy tipp.
2023. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges opció lehet hogy mással is randizik, de elég elfoglalt, és amikor ráért velem találkozott, így szívem szerint elvetném.
2023. okt. 18. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Lehet beleunt hogy még mindig nincs szex
2023. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg fáradt, vagy rád unt.
2023. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom (nem pont ugyanebben a szituban), hogy az emberek nagyon könnyen ítélnek. Csak azt tudjuk (v véljük tudni) amit látunk, de azért a valósag sokszor összetettebb vagy más. Nem mondom, hogy húzd sokáig, mert egyetértek veled mindenben kb. (hasonló vagyok, nem vagyok a finoman célozgató típus) de talán egy kis időt adnék neki. 1-2 hetet, főleg ha szimpatikus.


Megnézni, hogy ha írsz akkor arra milyen gyorsan vagy hogyan reagál. Ha te felveted, hogy fussatok össze v elhinted, akkor elhív-e, pozitívan reagál. "Remélem ki tudtad pihenni magad":D


Ha azt érzed 1-2 hét v labda után, hogy passzív akkor hagynám. Ha nagyon érdekelne rákérdeznék, de ha nem akarja elmondani, úgy se fogja.

23L

2023. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Több végén égeti a gyertyát, más nő is van a képben akit pill potensebbnek tart Nálad. Most a kispadon vagy, ha a másik nővel felsül, akkor fog újra jelentkezni.

ha rajtad járnának a gondolatai akkor írna, akkor is ha fáradt. Lehet hogy nem lenne testi kontakt vagy találkozás, de az érzéseiről, élményeiről akkor is beszélne.

Mit tehetsz? Vársz és reménykedsz vagy becsukod a könyvet és továbblépsz.

2023. okt. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 szinte minden pasi többekkel ismerkedik egyszerre. Nem mondom, hogy, mindenki de a nagy átlag. Egyszer mondta valaki, hogy a nők meh sokszor azért esnek pofára, mert ők nem így csinálják. Ők egyszerre (átlagosan) egy emberre fókuszálnak. Máshogy is vagyunk programozva. Nem mondom, hogy mindenkire igaz, de van benne valami.
2023. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként én is két dologra gondolnék. Egyik, hogy ismerkedik mással, másik, hogy elmúlt/alábbhagyott a kezdeti teperési motiváció.
2023. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül csak nem bírtam ki, hogy ne nyissam ki a szám, poénosan jeleztem neki, hogy furcsán érintett a szituáció, és kiderült, hogy őt is - azóta minden rendben van.
2023. okt. 22. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!