Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rákérdezzek ne kérdezzek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soe81 kérdése:

Rákérdezzek ne kérdezzek a találkozó idejére?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Véleményekre, tanácsokra vagyok kíváncsi...Story annyi röviden, hogy ismerkedési fázis már négy hónapja, távolság miatt csak ritka találkozók viszont mindennap beszélünk és elég jól ismerjük már egymást amennyire lehet ennyi idő alatt megismerni valakit..Másfél hónappal ezelőtt találkoztunk utoljára és már beszéltük, hogy össze kellene hoznunk, ez most volt szombaton..kérdeztem, hogy konkrétan milyen időpontra gondol, merthogy ő hozta fel a témát, azt mondta, hogy még nem tudja pontosan az ideje miatt, de kb.most hétvégén valamelyik nap...de majd szól nem tetszett szóvá is tettem, hogy nem így megy a dolog, hogy majd ha ráér szól, hanem egyeztetünk mint két felnőtt dolgozó ember..eddig is így volt..nos eddig még nem sikerült megbeszélni, hogy akkor mi is lesz a hétvégével...Ilyen szituban rákérdeznétek, hogy akkor most találkozunk e vagy sem mert lenne más programom is?ő még mindig követi azt a hagyományt, hogy a pasi kezdeményez..stb..én meg nem akarom megvárni, hogy esetleg elsunnyogja, vagy szól pénteken hogy figyi már ráérek...vélemyény?

2017. jan. 25. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Rákérdeznék.

Húsz éves vagyok és a hímnemű egyedük közé tartozom, de én rendszeresen unom, hogy én irányítom az egész kapcsolatot. Néha direkt nem foglalkozom a dolgokkal, hogy lássam, hogy a nő is képes-e felvenni a vezetés fonalát. Pl olyan egyszerű dolgokat megtenni, hogy rákérdez, hogy mikor is lesz a találkozó és hol. Vagy esetleg ő mond ki egy helyet és egy időt.


Ha nekem valami fontos, akkor én rákérdezek és teszek érte. Amikor az exem akart velem találkozni, és nekem nem volt lényeges, akkor mindig csak jóváhagytam, amit ő írt/mondott. Nem tettem hozzá szellemi energiát, mert nem érdekelt, hogy találkozunk-e vagy sem, csak ha jó volt az időpont, akkor okéztam. Neki ez úgy jött le, mintha utálnám, pedig csak közömbös volt nekem már akkor. (akkor már az exem volt)

Ha valami érdekel, akkor teszek érte, nem számít milyen nemű vagyok.

Hajrá!

2017. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jan. 27. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!