Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek harmadik "randira"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek harmadik "randira" ez jó lépés lenne tőlem? Értékelné?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, lesz náluk falunap december elején. Gondoltam rá, hogy elhitetem vele, hogy otthon leszek, de közben lemennék a falunapra? Ez 5 órás utat jelent tőlem, ugyanis távkapcsolat/távrandiba vagyunk. Szerintem jó a kapcsolatunk, és szeretném ha érzékelné, hogy képes vagyok érte utazni ha kell és életet is változtatni. Még sosem leptem meg így őt spontán, mindig előre megbeszélt találkozókon voltunk túl.

2023. okt. 29. 14:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Természetesen nem arra gondolok, hogy meglepetés nem tetszene neki. Hanem ha mással lenne, miközben úgy tudom, hogy senkije sincs és elutasít mindenkit. Mert nekem ezt mondta.
2023. okt. 29. 14:30
 12/20 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam a 6-os válaszán, igazatok van. A következő találkozón elmondom neki, hogy készülök lemenni. Valóban meglehet, hogy nem értékelné a random beállítást, viszont azt igen, ha megtenném az 5 órás utat oda és 5 órásat vissza csakis érte.
2023. okt. 29. 14:32
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért tegyél meg valamit, hogy a másik értékelje, hanem mert meg akarod tenni. Nem járnak extra puncipontok az 5 órás útért.
2023. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Természetesen meg akarom tenni, vele akarok lenni, szeretem és vannak iránta érzelmeim. Hiányzik, és látni akarom, fontos nekem és ezt érzékeltetem vele. Nem még nem feküdtünk le, és nem is tervezem beleerőltetni még ő nem akarja, főleg, hogy milyen szörnyű dolgokat tett vele előző "kapcsolata". Nekem nem a sx a fontos, hanem Ő. Ezért is tenném meg ezt az utat, hogy tudja, hogy rám barátként is számíthat, ha másképp nem is akar majd soha.
2023. okt. 29. 14:36
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért is tenném meg ezt az utat, hogy tudja, hogy rám barátként is számíthat, ha másképp nem is akar majd soha."


Azért ezt szavakkal is mondd el neki, lehet nem gondolatolvasó.

2023. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#9 Mondjuk így a leírásod alapján még inkább para helyzet lenne, hogy beállítasz ilyen "szia éppen erre jártam" helyzettel.


Meg hogy már egy sima online beszélgetésnél össze-vissza beszélsz, hogy te csak a programot élvezni mész zavarni se akarod és nem is a lányért, közben meg mégis a lányért.


#15 Mondjuk eleve nem így állnék hozzá, hogy "barátként számíthat rám". Az a baj, hogy ezzel azt sugallod, hogy ez így jó és ő sokkal nyugodtabb szívvel tesz barát zónába, hiszen neked az is elég.

2023. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg mi lenne, ha mindenféle meglepetés meg hülyeségek nélkül egyszerűen csak megkérdeznéd, hogy lemenne-e veled a falunapra? Ha igen akkor kész ha nem akkor spóroltál egy utat.
2023. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen megkérdezem tőle, igazatok van, ez így van rendben. Így neki is kényelmes és nem lesz zavarban, vagy nem lesz neki kellemetlen.
2023. okt. 29. 15:06
 19/20 anonim ***** válasza:
Hogy alakult, kérdező?
márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hat azert te is egy fura figuranak tunsz a leirtak alapjan
júl. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!