Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem harmadik randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem harmadik randira? 27/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl gyakorlott randikban, nagyon kedves, aranyos lánnyal hozott össze a sors most. Állatkert, mozi és strandok nem játszanak, nem iszik kávét. Nem bírja a meleget. Esetleg tudnátok ötletet adni hova vihetném Budapesten?
júl. 10. 11:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
53%
#20 őszintén szólva leszarom a véleményed. Azt várok el, amit akarok, meg te is. Felőlem lehet nálad a béka segge alatt is a léc, de ne olyan felett önbíráskodj, aki ennél többre értékeli magát :D
júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
11%
21, kuurvának tartod magad konkrétan.
júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
58%
#21 Nekem aztán teljesn mindegy, de aztán ne itt nyígj, hogy senkinek nem kellesz, mert minden pasi csak kihasznál.
júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%
#23 nekem jut bőven pasi és mindegyik minimum így bánik velem, te vagy az, akinek nem jut nő, mert már attól sírsz, hogy egy randit fizetned kell xD
júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
#24 A fantáziád az elég élénk mert ilyet sehol nem írtam, bár úgy tűnik mégis csak elég korlátolt, ha nem tudsz előrukkolni semmivel, ezért mindent a másikra hárítasz. :)
júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
#24 Mellesleg van barátnőm, tudom a fajtádnak nehéz elhinni, de vannak még olyan nők, akik emberi értékeket keresnek, nem csak pénzt. :)
júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
51%
#26 ha lenne barátnőd, nem itt kötnél bele random nőkbe az elvárásaik miatt. Mert leszarnád a többi nőt :D
júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
24%
#27 Huh hát ez elég gyenge érv volt. Akkor ha politikus vagyok ne politizáljak? 🤣
júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Igazatok volt, megkérdeztem (először nem akartam, mert nem akartam azt, hogy bizonytalannak higyjen), libegőzni megyünk!

Eddig csak olyan randink volt, ahol egyikünk sem fizetett semmit, sétáltunk a Városligetben, beszélgettünk. Köszönöm a tippeket!

júl. 11. 08:42
 30/33 anonim ***** válasza:
És egy kólára nem hívtad meg az egész napos sétálás után a 40 fokban?
júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!