Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randi ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randi ötletek?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Mit szerettek csinálni?! Nem mindegy. Van aki kiakad, hogy úúúristen, séta? Van aki imád sétálni a városban, vagy túrázni. Én pl. imádok moziba menni, egyedül is, ezért engem nem zavarna valami jó művészmozis film, hiszen már 2 alkalmat végigbeszélhettünk - de van aki randi időszakban nem mozizna, mert nem lehet beszélgetni..

Étterem, színház, szórakozóhely, strand, szabadulószoba? Nem tudom, mit szerettek...

tegnapelőtt 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És esetleg mi volt az első kettő, hogy harmadikat mondhasson valaki?
tegnapelőtt 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.randin setaltunk egy varosban tavak korul + beultunk egy sorozobe inni egy uditot.

2.randin egy Balaton parti varosban setaltunk + ettunk egy langost.


Mindketto jo volt, de a masodikon nagyon meleg volt es nagyon sok ember volt korulottunk, igy az elso jobban tetszett

tegnapelőtt 18:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Mind a kettot ő javasolta, most ugy erzem, nekem illene kitalalnom valamit, hogy lassa, erdekel es hajlando vagyok belefektetni energiat
tegnapelőtt 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2 randi alatt már gondolom szóba került, hogy kit mi érdekel.

Ha semmi nem jut eszedbe, akkor billiárd, darts ilyesmi.

tegnapelőtt 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ, hogy hol tartotok. Lehet mozi, lehet egy gyertyafényes vacsora ami már meghittebb de én már voltam úgy is, hogy konkrétan szállodába mentünk mert már akartuk mindketten. De lehet menni strandra is ketten, lehetőleg más városba ahol nem lesz ezer ismerős és így ketten tudtok lenni stb.. Na még szerintem ha jó együtt akkor nem muszáj mindig új helyet keresni, ha valahol tetszett lehet az akár a kettőtök helye ahová szívesen viszzajártok, lényeg úgyis az együttlét. Ugye függ a lehetőségektől, egy kis faluban más mint Pesten vagy Londonban, kérdés tudtok e utazni stb... Ha igen akkor lehet egy kirándulás egy távolabbi helyre, városnézés stb... Millió variáció.
tegnapelőtt 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!