Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Red flag lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Red flag lenne a randi során, ha egy pasi nyitott lenne arra, hogy bevegyetek harmadiknak pasit?

Figyelt kérdés
Nem akarja, de ha ti szeretnétek, akkor benne van.
2023. nov. 1. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát önmagában az red flag, hogy ez egy randin(!!) merül fel, mint téma. Amúgy nekem eleve az visszataszító, ha valaki nyitott a hármasra, szóval részemről nem az, hogy red flag, de nem szimpatikus.
2023. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát ha én szeretném, akkor nyilván nem lenne az😄.
2023. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem redflag, de nekem nincsenek ilyen vágyaim
2023. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem red flag.
2023. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarja egy nő, akkor mégis miért lenne neki red flag?
2023. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja azért elég meredek ha pl első randin ez a téma előjön. Néznék nagyokat és hamar elköszönnék. 😅
2023. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ez fel ismerkedés során? Néhány hónapos kapcsolatban, amikor már az ilyen témák is előkerülnek, ok. De első randik egyikén elég gáz szerintem.
2023. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem red flag, mivel én is nyitott vagyok erre.
2023. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem első randin lenne hármas szex(mondjuk tudok ilyenről), illetve valóban rosszul volt feltéve a kérdés.

Tehát pontosítok:


Ismerkedés során, ha ez kiderül, red flag e?

2023. nov. 1. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az, mert engem is izgat.

Az exemmel, akivel később csináltuk is a dolgot, már a megismerkedésünk napján beszélgettünk erről (is). Egy fesztiválon találkoztunk először és az egész éjszakát átbeszélgettük, és szóba került a téma, hogy mindketten nyitottak vagyunk rá. Szóval már az első igazi, hivatalos randink előtt megtárgyaltuk ezt a dolgot.😄

2023. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!