Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nő elhívott uszodába és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő elhívott uszodába és szaunázni, ez már egyértelmű jele annak, nyitott arra hogy összejöjjünk? Nők, férfiak is irjanak! :)

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy korombeli, normális erkölcsű nővel, 41 vagyunk, túl mindketten egy házasságon. Lassan közeledünk, még csók nem volt, csak simogatások. Legközelebbre elhívott fürdőzni, szaunázni. Kezdeményezzek óvatosan, lassan, és meglátom hogy reagál? Nem konkrétan a szaunában, hanem mostantól?

Nem vagyok béna, csak látom óvatos a nő, és fontos nekem :)



2023. okt. 27. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Megakarja mutatni a testet illetve kivancsi a tiedre is. Idegen emberek eseten ez elegge szexualis jellegu felhivas .
2023. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szeret úszni.
2023. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
2. Vagy szereti a kabinos szexet az uszodaban.
2023. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Csodálkozunk, hogy nincsenek itt normális emberek amikor ilyen betegek válaszolnak mint 1 és 3 válaszoló... :D
2023. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez önmagában nem jelent semmit, lehet simán csak a társaságodat kedveli, de nem akar többet, vagy kitudja. Majd kiderül magától.
2023. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
4. Nem beteg valasz.
2023. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy koncertre hívott volna meg, akkor azután átakarja Veled énekelni az életet?

Miért nem lehet elsősorban arra gondolni, hogy neki az egy természetes dolog és jobban szereti a többi lehetséges programtól?!?

Persze annyi lehet benne, hogy csekkolni akarja a tested, szőr, csomag, stb., és ő is mutatni akar jót vagy "rosszat", hogy tudj lépni bátrabban vagy le...

Szerintem ez még nem felhívás, hogy "basszálmeg", egy nudista strand az már valószínűleg az lenne, persze nem a strandon, de eléggé bamba lennél, ha az kéne hozzá, hogy leessen, bocs.

Ne gondolkozz, ne gondold túl, éld meg és legyél egy kicsit antibambább! Sok boldogságot!

2023. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Csók előtt biztos nem hívtam volna egyik partneremet se randizni szaunába,

maximum, ha nagy tapasztalatom és rutinom van benne.

Nem kell bele képzelni egyelőre semmi többet,majd meg látod mi lesz.

2023. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

A #7. vagyok, pasi.

40+

Szívesen, és mégegyszer sok sikert és boldogságot!

2023. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki sokat jar szaunazni, annak ez nem nagy dolog.

Nem mindenki olyan szinten van, hogy huuuu meztelenek vagyunk, akkor mindjart du..g.as lesz...

2023. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!