Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nő elhívott uszodába és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő elhívott uszodába és szaunázni, ez már egyértelmű jele annak, nyitott arra hogy összejöjjünk? Nők, férfiak is irjanak! :)

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy korombeli, normális erkölcsű nővel, 41 vagyunk, túl mindketten egy házasságon. Lassan közeledünk, még csók nem volt, csak simogatások. Legközelebbre elhívott fürdőzni, szaunázni. Kezdeményezzek óvatosan, lassan, és meglátom hogy reagál? Nem konkrétan a szaunában, hanem mostantól?

Nem vagyok béna, csak látom óvatos a nő, és fontos nekem :)



2023. okt. 27. 09:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem a "nyers dugásra" gondolok! Hanem normális kapcsolat kialakítására. Vagyis hogy ezirányba nyit ezzel a nő.
2023. okt. 27. 12:20
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Erdekled ot, ha elhivott, igen.
2023. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

"Csók előtt biztos nem hívtam volna egyik partneremet se randizni szaunába"


Uszodák szaunáiban fürdőruhában vagy

2023. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Engem is hívtak nők mindenfelé vagy szívesen vették az én meghívásaimat anélkül, hogy akartak volna valamit.
2023. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ismerősöm, aki szeret fürdőzni, és mivel szingli lett, mindenféle (fél)ismerősket hív meg. nem kell ezt túlgondolni.

És van előnye, lehet beszélgetni de nincs állásinterjú jellege, nem szemben ültök, nem kínos pár perc csend, biztonságban vagy.

2023. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyilván közel állsz hozzá valamilyen szinten,ha ezt meglépte feléd.
2023. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13-as szerinted én azért írtam mert szerintem pucéran vannak?? :-D

Én arra céloztam hogy egy csók előtt nekem még kellemetlen lenne

fürdőruhában randiznom. Még ha bombasztikus testem lenne se ez lenne

a randihelyszínem,amíg nem vagyunk bizalmasabb kapcsolatban.

Másrészt meg a partner se biztos hogy úgy néz ki mint Brad Pitt teste

fénykorában,ergo a partnernek is lehet ez kellemetlen még ebben a fázisban.

Persze ha valaki ki pattintott testtel rendelkezik,annak ez előny

is lehet..

2023. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!