Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik az egyértelmű jelei ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az egyértelmű jelei ha egy férfinak vannak érzései egy nő íránt és mik a jelei annak ha egy nő max barát?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. - Ezek után nem tudom.


Azt írnám, vagy írom, hogy törődik veled, támogat, kíváncsi rád, figyelmes, kedves, akár ki is mondja, hogy szerelmes, veled akar lenni. De a kérdés után tényleg nem tudom.

2023. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első

Szerintem megpróbált megalkuvó lenni a pasi. Valszeg sokan átverték már(?)

A legtöbbnek az az érték, aki elhagyja, meg nincs meg platói pl instáról.az a nagyszerelmük.

Eq nullák

2023. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak érzései, azt egyszerűen tudod, érzed. Ha kicsit is kételkedsz, akkor nincsenek. Nekem eddig mindig bejött a női megérzésem, úgyhogy már csak arra hallgatok. Jelek, hogy kellesz neki: gyakran akar látni, heti többször. Aki beéri heti 1-2-vel, lemond programokat hülye indokkal, annak nem vagy fontos. Vagy pl. sokszor órákig nem ír vissza munkaidőn kívül. Annak is csak talonban vagy. És nem csak áthív szexelni, hanem szervez programokat, kedveskedik neked, meghallgat és nem a telefonját nyomkodja, mikor veled van, utazik miattad, költ rád stb.
2023. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt értem kettes, talán azt hitte majd beleszeret, merthogy összeillenek blabla, de basszus, hogy kimutatta, mintha szeretné az azért nagyon durva.
2023. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan amikor vki pl sz.r kapcsolatbol jön ki, es aki egy kicsit is jobb egy fokkal az exnél, az lesz neki a minden. Aztán felépül lelkileg és tulhaladja a párját és már nem lesz neki a minden. Hanem lecsökken a szemében.


Mint amikor leveszel egy cipőt ami nyomott és de jó végre egy bàrmilyen másik cipő csak ne nyomjon.

Aztán már nem jó a bármilyen másik mert az kínai csak.

2023. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, tudtam egyébként hogy léteznek olyan emberek, akik megjátszák, elhiszik, hogy szerelmesek, vagy erőltetik, de nem tudom olvasni, valamilyen módon szembesülni vele full kiakasztott. :D


Úgyhogy nem tudom, hogy mi a jele annak, hogy szerelmes, többet szeretne, merthát míg te szerelmes vagy és ő azt játssza, akkor ráfázol rendesen. Kevés a szem mint a lélek tükre, az, hogy hív, érdeklődik, melléd áll, mert a barát is ezt megteszi. Sőt az is, aki csak szexre utazik. Egyszerűen vagy jól kifogod, vagy sem. :D

2023. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!