Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor, első randikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor, első randikon mennyi bók van rendben? Igényelitek?

Figyelt kérdés
Nőkhöz szól a kérdésem, az ismerkedés kezdeti szakaszában milyen bókoknak örülnétek? Pl. megdícsérni a szemét, haját? Esetleg a csinos ruháját? Igénylitek egyáltalán? A célom nem az, hogy mihamarabb kidumáljak bárkit a bugyijából, hanem hogy a tudtára adjam hogy tetszik nekem és vonzódom hozzá :)

ma 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Egy nő leginkább annak örül, ha figyelmes vagy vele és esetleg egy két őszinte bókot elmondasz neki. Azt amit írtál, tehát az ilyen üres dicsérgetéseket nagyon sokszor megkapják olyan férfiaktól akik minden nőnek kb ugyan azt mondják. Szóval tényleg csak olyat mondj ami őszinte és esetleg illik a szituációhoz amiben vagytok.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elején mondhatsz valamit a külsejére, a végén meg a személyiségére (!).

Ne vidd túlzásba, ennyi elég.


33N

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igényeljük, ha szivből teszed és nem azért, ahogy irtad, úgyis kibukik, hogy akarsz-e valamit őszintén, vagy csak kihasználás, egyéb érdekek vezérelnek.

Jobb, ha önmagad adod, kinyilsz, nem játszmázol, őszinte vagy stb

ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én jó alakkal és szép arccal megáldott nőként mondom, hogy jobban szeretem, ha nem vagy nagyon ritkán kapok bókokat. Nekem az a fontos, hogy tettekkel fejezze ki a rajongását, a folytonos bókáradattól nem érzem misztikusnak a pasit és elvesztem az érdeklődésemet. Sajnos…
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom én olyan lelkesedést láttam az első randin, hogy úgye lesz második randi is, megnevezte a helyet, hogy elmegyek-e vele, majd egy hét után addig semmi, megirta, hogy nem egymást keressük..

szóval van mindenféle férfi, én úgy vagyok vele, hogy elosztom kettővel amit az elején mondanak, és nem ájulok el tőlük, főleg az igérgetősősőktől, na annak tutti az ellenkezője jött eddig be...

ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szeretek bókokat kapni, és számomra fontos az ilyen jellegű visszajelzés. Örülni szoktam neki! Persze csak akkor, ha ez őszintén jön belőled. Meg ne ilyen elcsépelt, közhely legyen (mint pl a cukor ment a szemedbe).


Egyébként olyan is volt, akivel azért szakítottam meg az ismerkedést, mert 2-3 randi után se tett nekem semmilyen bókot (pedig csinos voltam, pontos, minden), ebből azt a következtetést vontam le, hogy nem jövök be neki, vagy nem kedves.


Más férfinál szerencsére volt olyan, aki a bőrömet, szememet dicsérte. Vagy szimplán az is jól tudott esni, ha azt mondta, hogy szép a ruhám.


Egyébként én is szeretek kedves megjegyzést tenni férfinak, ha felfigyelek valamire benne.

ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!