Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ez így rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvoltunk, elbeszélgettünk es mar második randi is lesz. Utána is ramirt chaten..


Az lenne igazából a kérdés hogy az annak a jele hogy zavarban volt talán, hogy nem sokáig nézett a szemembe? Sokszor matatott es ha találkozott a tekintetunk elég sokszor elnezett más irányba de mégsem éreztem közömbösnek. Nevetgeltunk, mondta hogy örül nagyon hogy találkozzunk stb

Így zavarban lett volna ?


23/L



2021. jún. 25. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen meglehet.
2021. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak zavarban volt. Ezt jó jelnek is veheted, mert érdekelted, és nem az a gyakorlott csajozós típus.
2021. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van. Lehet, hogy ha első randin valaki 2 mp-nél többet nézne a szemembe kínos is lenne vagy zavarba jönnék. Szerintem ezt próbálta elkerülni
2021. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. jún. 25. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
ha zavatban lenne, akkor annak a szorongásnak azért más testbeszédes jelei is lennének. de nyilván azért gondolod ezt elsősorban, hogy zavarban volt, mert észrevetted ezeket a jeleket, csak talán nem voltak annyira nyilvánvalóak, mint a szemkontaktus hiánya. Ha akar találkozni veled, akkor semmi gond, minden rendben van. Valahogy segíthetnél neki feloldódni, pl humorral, és attól felszabadultabb lehet.
2021. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én nő vagyok, de én nagyon ritkán nézek az emberek szemébe, valahogyan kínosnak érzem. Ez még nem jelenti azt, hogy senki sem érdekel, sőt. :D Lehet, hogy a srác is valahogy így van vele, főleg, hogy más módon jelezte az érdeklődését.
2021. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös

Felvolt oldodva, végig jól éreztük magunkat meg nevetgeltunk

2021. jún. 25. 16:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az embernek nagyon tetszik valaki, akkor attól zavarban van.

Szerintem csak erről lehet szó, úgyhogy ne aggódj.

Ez jó jel mindenképp. 2-3 randi, és oldottabb lesz minden. 😀


Én is nemrég találkoztam egy hölggyel, és amikor megláttam, szinte földbe gyökerezett a lábam, elállt a lélegzetem.

Szebb, és csinosabb volt, mint gondoltam, és ezért ilyen hatást váltott ki.

2021. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ugyanolyan zavarban volt, mint te. Ugyanúgy nem tudott a helyzettel mit kezdeni, ugyanúgy nem tudta, hogyan tovább, stb. Ráadásul a pasik beszédközpontja sokkal gyengébb (jóval kisebb területet foglal le az agyban), mint a csajoké.
2021. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha fel volt oldódva, akkor ő ilyen típus, én figyelném, hogy a következő randikon hogy viselkedik. Nekem zavaró, ha valaki sosem képes a szemembe nézni (nem azt mondom, hogy bámuljon, de néha illene rám nézni), főleg mikor hozzám/nekem beszél, arról nem is beszélve, hogy az a flört része is kéne, hogy legyen.
2021. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!