Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fázisban ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fázisban ilyeneket ír a pasi az rendben van?

Figyelt kérdés
1 hete beszélünk és már szerelmemnek,hercegnőmnek vagy éppen életemnek szólit.Vagyis jó reggelt szerelmem,nemsokára írok hercegnőm.
2022. márc. 21. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs iq-ja. Értelmes ember ilyet nem csinál. Hány éves, és ha sulis, milyen suliba jár?
2022. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne az, nagyon-nagyon túl sok. Azt pedig, hogy szerelmem tartogassa akkorra, amikor tényleg érzi, és ne egy eldobált szó legyen.
2022. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
27 éves.
2022. márc. 21. 19:21
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is fura lenne, ez egy hét után túl sok és nem is tudnám komolyan venni. Valószínűleg ő se teszi, nem hinném, hogy ennyi idő után tényleg szerelmes lenne, így meg szerintem elég gáz, csak sablon. Valószínű másnak is ezt szokta mondani, akivel ismerkedik és jól alakul.
2022. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nem kellene így beleélnie magát a dolgokba, hisz még csak ismerkedtek, amellett nyálas is. Nekem ez sok lenne.
2022. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy még nem találkoztunk.
2022. márc. 21. 19:32
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag zokni. Bár ez valahol téged is minősít, hogy ilyen iskolázatlan hülyékkel leállsz. Egy picit is tanult ember ilyet nem csinál.
2022. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Egy érdekes forgatókönyv:


1. nap.


Drága szép, Tubarózsa Hercegnőm! Annyira szeretlek kicsim! Jaj, tegnap is rólad álmodtam! Érdekes szerelmem, annyira örülök, hogy megismertelek! 🤩🥰


2. Nap.


Sziaaa.... 🥰 Na, milyen volt a napod? Én végig rád gondoltam, szerelemem. Már azon gondolkodtam, hogy amikor talizunk, elviszlek vacsorázni téged egy méregdrága helyre! 🌹


3. Nap


Kicsim, van egy ötletem: GYERE HOZZÁM feleségül!!!! ❤️❤️❤️


4. Nap.


Hello... Miért nem írsz vissza? 🙃🙃🙃


5. Nap.


Aham... Szal most már nem vagyok neked elég jó? Én mindent megtettem érted, akkor mi bajod van?????😤


6. Nap.


Te aljas nő... Csak nem a gazdag, bunkó pasik kellenek neked, én meg nem? 😠


7. Nap


Gyűlöllek téged! 😡😡😡


Ezt küldom ajándékba. 💩


Menj a francba!!!

2022. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az elején még mormális volt,nem írt olyasmit mont amit fent írtam.Szerintem megírom neki hogy hanyagoljuk egymást.
2022. márc. 21. 19:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed.
2022. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!