Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A neten való ismerkedés miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten való ismerkedés miért ilyen reménytelen? (még így is, hogy minden rendben velem és kifejezetten jól nézek ki)

Figyelt kérdés

Külsőre jól nézek ki, belsőre sem vagyok rossz fej, van munkám, két diplomám, vállalkozó szellemű vagyok, de közben személyesen nem nagyon találkozom olyan lányokkal, akiktől komolyabbat is akarnék, ha netán mégis, annak tuti, hogy pasija van, vagy egyáltalán nem akar kapcsolatot. Így marad a net.

Régebben, amikor több szabadidőm volt, nem szorultam rá ilyesmire, így viszont váratlanul ért,hogy a neten való ismerkedés ennyire reménytelen történet. Az elmúlt félév tapasztalatait írnám le.

Ha írok lányoknak, általában 80-90%-ban válaszolnak, sőt többen maguktól írnak rám, tehát ezzel nincs gond. A chatelés is gördülékenyen szokott menni, sokat humorizálok, de beszélgetünk komoly dolgokról is, ez ideáig mind oké. A probléma viszont az, hogy a lányok, akikkel így beszélgetünk napokon át,heteken keresztül, amikor elhívom őket, hogy találkozzunk személyesen, akkor megszakad az egész és felszívódnak. Nem értem, hogy miért van ez, hogyha neten tök jól eldumálunk, tetszem is nekik, akkor miért nem akarnak találkozni. Pedig nem túl hamar és nem is túl későn hozom szóba. Na és akkor van egy kb. 10%, akik tényleg eljönnek találkozni, amely találkákból eddig egyiknek sem lett folytatása, ott viszont már én nem akartam folytatást, mert valamelyik lányról kiderült, hogy kétszer olyan kövér, mint a képén, valamelyik drogos volt, egy másik vagdosta magát, volt aki csak japán anime karakterekről tudott beszélni, volt aki ott közölte hogy gyereke van. Emellett persze volt 3 olyan lány is, akik tényleg teljes normálisak voltak, csak éppen nem indítottak el bennem semmit, mert hiába tetszik valaki kép alapján, hiába jövünk ki jól neten, ha élőben nem vonzódom hozzá.

Őszintén szólva ezek után már jobban örültem volna, ha nem is válaszol, nem is ír nekem egyáltalán senki, mert akkor rengeteg fölösleges írogatást megspórolhattam volna.


2017. júl. 25. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés. Szerinted,a "normális" lányoknak,nőknek könnyebb.

Én is feladtam. Évekkel ezelőtt.

2017. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Pedig nem túl hamar és nem is túl későn hozom szóba."

Szerinted. Honnan tudod, hogy nekik nem túl korai/késő?

2017. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 LazyJones ***** válasza:
Lehet, rosszak az arányok. Én átlagos pasasnak mondanám magamat, vannak pozitív, és negatív dolgaim egyaránt. Ehhez képest azért élőben össze tudtam már hozni nem egy, normálisan működő kapcsolatot. Ehhez képest, manapság azt látom, hogy szinte mindenki vagy álmokat kerget, vagy idillekben gondolkodik. A legtöbb nő belefárad a prosztó, farokmutogatós levelek áradatába, a pasik belefásulnak a válasz nélküli elutasításokba. Sokkal kisebb esélye maradt annak, hogy valakivel meg tudsz ismerkedni, és ki tud alakulni valami.
2017. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálam,az is közre játszik,hogy már a neten sem egyszerű olyat találni aki "megfog,megmozgat",tud kommunikálni. Nem csak azt írkálja, hogyan és hányszor d#gna meg! Ennek kapcsán elekad az egész. Nyilván ilyenekkel nem olyajtok "randizni".
2017. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

"akikkel így beszélgetünk napokon át,heteken keresztül"


talán mégis sok pár hétig csetelgetni...

2017. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát ezek után pár napnál többet senkivel sem fogok csetelni. Elhívom találkozni és kész, max ugyanúgy felszívódik, mint akivel hetekig dumáltam. Legalább nem raboljuk fölöslegesen egymás idejét.
2017. júl. 25. 14:39
 7/17 anonim ***** válasza:

#5

Szerintem meg pont, hogy rohadt kevés. Kinek áll jogában eldönteni? :D

2017. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#6


Na látod! Meg is válaszoltad magadnak a kérdésed! Hajrá!

2017. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hú, én egyszer megannyi csalódás után regisztráltam egy kamu nöi profilt egy másik társkeresőröl letöltött képekkel. Kiváncsi voltam, hogy ők milyen leveleket kapnak. Jöttek is a parasztok szép számban, akik csak szexet akartak. Volt aki fizetett is volna érte ötszáz forintot. XD Annyit tanultam belőle, hogy a nőknek legalább van miől válogatni, míg én egy üzenetre sem kaptam választ. :)
2017. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Valószínűleg amúgy nem neten fogok ezután ismerkedni. Teljesen fölösleges időpocsékolás.

Inkább leszólítok az utcán lányokat, úgy több esélyem van szerintem.

2017. júl. 25. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!