Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A neten való ismerkedés miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten való ismerkedés miért ilyen reménytelen? (még így is, hogy minden rendben velem és kifejezetten jól nézek ki)

Figyelt kérdés

Külsőre jól nézek ki, belsőre sem vagyok rossz fej, van munkám, két diplomám, vállalkozó szellemű vagyok, de közben személyesen nem nagyon találkozom olyan lányokkal, akiktől komolyabbat is akarnék, ha netán mégis, annak tuti, hogy pasija van, vagy egyáltalán nem akar kapcsolatot. Így marad a net.

Régebben, amikor több szabadidőm volt, nem szorultam rá ilyesmire, így viszont váratlanul ért,hogy a neten való ismerkedés ennyire reménytelen történet. Az elmúlt félév tapasztalatait írnám le.

Ha írok lányoknak, általában 80-90%-ban válaszolnak, sőt többen maguktól írnak rám, tehát ezzel nincs gond. A chatelés is gördülékenyen szokott menni, sokat humorizálok, de beszélgetünk komoly dolgokról is, ez ideáig mind oké. A probléma viszont az, hogy a lányok, akikkel így beszélgetünk napokon át,heteken keresztül, amikor elhívom őket, hogy találkozzunk személyesen, akkor megszakad az egész és felszívódnak. Nem értem, hogy miért van ez, hogyha neten tök jól eldumálunk, tetszem is nekik, akkor miért nem akarnak találkozni. Pedig nem túl hamar és nem is túl későn hozom szóba. Na és akkor van egy kb. 10%, akik tényleg eljönnek találkozni, amely találkákból eddig egyiknek sem lett folytatása, ott viszont már én nem akartam folytatást, mert valamelyik lányról kiderült, hogy kétszer olyan kövér, mint a képén, valamelyik drogos volt, egy másik vagdosta magát, volt aki csak japán anime karakterekről tudott beszélni, volt aki ott közölte hogy gyereke van. Emellett persze volt 3 olyan lány is, akik tényleg teljes normálisak voltak, csak éppen nem indítottak el bennem semmit, mert hiába tetszik valaki kép alapján, hiába jövünk ki jól neten, ha élőben nem vonzódom hozzá.

Őszintén szólva ezek után már jobban örültem volna, ha nem is válaszol, nem is ír nekem egyáltalán senki, mert akkor rengeteg fölösleges írogatást megspórolhattam volna.


2017. júl. 25. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%

mert válogatós ficsúr vagy...

ember majd akkor beszélunk ha 10 leveledből talán 1 re ír vissza valaki jó?

addig meg sajnáltasd itt magad rendben?

2017. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok olyannal összejönni, akihez nem vonzódom és nem vagyunk egy hullámhosszon. Szintén fölösleges időpocsékolás. Voltam már ilyen kapcsolatban, ahol nem igazán voltam oda a lányért, de annak semmi értelme nem volt, egy idő után rosszabbul éreztem magam, mintha egyedül lettem volna.
2017. júl. 25. 15:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Haha. Kedves Kerdezo! En ertem a problemadat. Velem is pont ugyanez volt. De en mar rajottem hogy miert csinaljak ezt. Azert csinaljak ezt az interneten az emberek, mert itt senki nem vesz komolyan semmit. Mindenki csak adja a jofejet de nem veszik komolyan a masikat. En no vagyok, de nekem is mindig eltuntek a fiuk beszelgetes utan. Csak jokat szorakoztak rajtam hogy en varom az uzenetet vissza de mar valaszt nem kaptam soha. En is pont igy vagyok ezzel, hogy nem fogok interneten ismerkedni, mert rengeteg csalodas ert mar itt. Mindenki csak szorakozott meg megalazott is. En kedves voltam eddig mindenkivel tolem meg eltuntek szo nelkul. Volt olyan is, hogy 1 honapig beszeltem valakivel es egyszercsak nem valaszolt az uzenetemre. Rajtam nem fognak szorakozni. En nem fogok mar interneten ismerkedni. Nincs ebben szerencsem itt :) Azert szivodnak fel amikor talalkozasra kerulne a sor mert mindenki csak magat sztarolja itt, de senki nem gondolja komolyan azt akivel beszelget, es azt, amiket ir. Mindenki csak onsztarolja magat. Felejtsd el az internetes ismerkedest.
2017. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj hogy mindenki KERES.. Hagyni kellene és akkor valóban jön magától..
2017. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

80% visszaír :D Ember összeteheted a kezed hogy egyáltalán ilyen jó mutatóid vannak , meg még találkozol is egy kettővel . Én 32 éves vagyok de még egy lánnyal se találkoztam , sőt vissza sem írnak . Az egész internetes randi egy kalap szrar. Meg már ott hibázol hogy kép alapján beszédbe elegyedsz mikor semmi értelme mert először élőben kell látni és utána folytatni ha tetszik.


Te azt csinálod hogy elképzeled a neten keresztül hogy milyen a másik aztán mikor találkoztok akkor rájössz hogy csak a képzeletedben létezett.

2017. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem minden területen reménytelen,de a társkeresők azok 100%-ban azok. Hogy miért? Mert húspiac az egész, és mivel minden csajra jut 100 pasas, simán megteheti hogy a legjóképűbbel,leggazdagabbal jön össze. És meg is teszi.
2017. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én évekig próbálkoztam több applikációval. Sosem jött össze semmi elfogadható. Én is úgy gondolom, hogy szép és intelligens vagyok. Sokszor nem is értettem, hogy miért kell ilyeneket csinálnom. De mivel a való életben a munkám nem segít hozzá az ismerkedéshez, a barátaim szintén szingli nők. Szóval nem volt mit tenni, szenvedtem online is.

Ismét esélyt adtam a netes ismerkedésnek. Viszont elvárások nélkül álltam hozzá. Olyannak is visszaírtam aki nem feltétlenül tetszett azonnal. Végül egy olyan sráccal hozott össze az élet, akire a való világban rá se néztem volna. Nem is értettem, minek találkozok vele. Majd megint, és megint. :D Szépen lassan kialakult a testi, lelki vonzalom. Már jobban megveszek tőle, mint eddig bárkitől.

2017. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!