Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen az előfizetés mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen az előfizetés mennyit segít a párok találásában? Tegnap beregisztráltam de eddig 1 lánnyal dobott össze,nem tartom magam csúnyának,járok edzeni,boxolni,a képeim viszonylag rendben vannak. Megéri előfizetni?

Figyelt kérdés

aug. 11. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Tinder tulajdonosainak megéri, hogy Te előfizess... Neked nem.
aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kedves Vezető ***** válasza:
Többször feldob dagadtaknak, öregeknek, stb..
aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha komolyan akarsz ismerkedeni, felejtsd el a Tindert.
aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor hol lehet milyen oldalon ismerkedni ingyen?


Tolna megyei vagyok.

aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#4 Hogyan ismerkedtek az emberek mielőtt nem volt internet?
aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kedves Vezető ***** válasza:

5, akkor könnyen, pont az internet miatt is nehezebb ismerkedni.

Minden Nő zsebében ott van vagy 100 tartalékos (direkt keveset mondtam), arra az esetre ha esetleg kiposztolná hogy "egyedülálló".

Lehet ma is ismerkedni, de full nem úgy mint régebben.

Most eszembe jutott mikor vonaton beültem egy szimpatikus nőhőz, egy fülkébe, elővettem egy üveg bort, iszogattunk, cigizgettünk, ismerkedtünk. De utcán se nézték hülyének az embert a Nők, ha meghívtad valamire inni pl.

Ma az a kiindulás hogy alapból ott van a zsebébe mindegyiknek x tartalékos a palija mellett.

aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kedves Vezető ***** válasza:
*Tinderes csajjal meg alapból nem ismerkednék, azoknak aztán sok tartalékos van, irogat velük "csak barátként" miközben veled van', rohadt idegesítő.
aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 nap tapasztalat még semmit sem jelent szerintem.
aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!