Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várnátok egy halogató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok egy halogató nőre aki ilyen?

Figyelt kérdés

Harmincas nő, egyedül neveli a fiát, egy ideje levelezünk és akárhányszor javaslom a személyes találkozást mindig visszautasítja. Az az indoka hogy állítólag nem tud bízni az emberekben.


Én meg nem tudom mit gondoljak, hogy csak szórakozik velem és egyáltalán nem is akar soha találkozni vagy tényleg lehet valami nagy csalódás mögötte.


Azt már próbáltam hogy napokra eltűntem és nem írtam rá, de akkor meg minden egyes nap érdeklődött hogy vagyok.


ma 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Semeddig.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
b*meg, legyen már tartásod. tudsz te találni olyan nőt is, aki tudja, mit akar és nem szórakozik az időddel.
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
53%
Dobd, és javasold neki a Vault-Tec legújabb atombiztos bunkereit. Ott legalább nem kell bizalmatlankodnia
ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem halogató nő, sokkal inkább hülyítő nő. Talonban tart, amiben az a tök vicces hogy ti már 30-asok vagytok szóval az ember azt hinné ismered a helyzetet. Vagy lehet csak netes társaság/egoboost vagy neki. Értelemszerűen a helyzet az, hogyha te élő talit szeretnél ő pedig mindig kibújik ez alól, akkor a jelek szerint eléggé eltér amit akartok. És ha ez neked nem oké, akkor el kell köszönni.
ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként azt mondom, hogy kerek-perec kérdezd meg tőle hogy akkor akar találkozni végül, vagy sem. Ha nem, akkor lépj tovább:(
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vmi sutyerák lennél hozzá? Csak mert azokban jóhogy nem bízik.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!